< Wypoczynek i kwatery >

Nocleg Kraków
http://www.hotelalf.pl/

Zapraszamy do hotelu Alf na komfortowy i tani nocleg. Kraków to miasto magiczne, pełne monumentalnych zabytków i klimatycznych miejsc. Aby jednak poznać jego wszystkie uroki należy zostać tutaj na kilka dni. Zapraszamy więc do skorzystania z oferty naszego hotelu. Zapewniamy atrakcyjną lokalizację, niskie ceny i doskonała obsługę.

Sala konferencyjna Zakopane
Stylowy hotel w górach

Poszukujesz ośrodka oferującego sale konferencyjne w Zakopanem? Hotel Belami to miejsce dla Ciebie. Nasze pomieszczenie przystosowane jest raczej dla grup kameralnych, do czterdziestu osób. Na wyposażeniu znajdują się rzutnik multimedialny, nagłośnienie, ekran. Oferujemy organizowanie przerw kawowych i lunchowych. Zachęcamy do skorzystania z zakwaterowania w naszym ośrodku. Posiadamy przestronne, komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami i TV, każdy z widokiem na panoramę Tatr. To piękne miejsce.

Hotel Modlin
Hotel dla Ciebie

Zapraszamy do naszego hotelu w Modlinie (niedaleko lotniska), który z pewnością odpowie na Twoje najśmielsze oczekiwania! Nasz hotel zapewnia: komfort, zadowolenie każdego gościa i atrakcyjne warunki cenowe. Wybierz najkorzystniejsze rozwiązania, a przekonasz się, że naprawdę warto. Czekamy właśnie na Ciebie ze specjalną propozycją!