< Wypoczynek i kwatery >

Nocleg Kraków
http://www.hotelalf.pl/

Zapraszamy do hotelu Alf na komfortowy i tani nocleg. Kraków to miasto magiczne, pełne monumentalnych zabytków i klimatycznych miejsc. Aby jednak poznać jego wszystkie uroki należy zostać tutaj na kilka dni. Zapraszamy więc do skorzystania z oferty naszego hotelu. Zapewniamy atrakcyjną lokalizację, niskie ceny i doskonała obsługę.

Namiot dachowy
Camp4wheels

Przedstawiamy wysokiej jakości, zróżnicowane pod względem rozmiarów namioty dachowe. Nasz sklep Camp4wheels oferuje kilkadziesiąt modeli, które bez problemu dopasujesz do swoich indywidualnych wymagań. Znajdziesz tu jedynie wysokiej jakości sprzęty, wykonane z trwałych materiałów. Modele takie, jak na przykład Desert Cruiser zapewnią Ci ochronę przed wiatrem, deszczem i innego rodzaju nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi. Prezentujemy szeroką paletę rozmiarów.

Polski przewodnik po Florencji
Cudowności Florencji

Poczuć duszę Toskanii i poznać kulturę miasta? Pozwól naszemu Polskiemu przewodnikowi po Florencji Cię poprowadzić! Zajrzyj z nim do Galerii Uffizi, gdzie czają się dzieła Michała Anioła, Rafaela czy Leonarda da Vinci. Zwiedź Katedrę Santa Maria del Fiore, a także liczne pałace czy dawne mosty. Zainspirowany kulturą włoską, nasz przewodnik opowie Ci nie tylko o historii miasta, ale także zaproponuje najlepsze restauracje i kawiarnie, gdzie skosztujesz prawdziwych włoskich specjałów. Nie wahaj się – wyrusz z nami w podróż po uroczej Florencji!

Gdzie można lecieć bez paszportu
Loty bezpaszportowe

W niektórych przypadkach, gdy podróżujemy za granicę, nie wymaga się posiadania paszportu. Na przykład w Europie Środkowej i Zachodniej, w strefie Schengen, granice są otwarte i mogą być przekraczane bez paszportu. W takim przypadku wystarczy, że będziemy posiadać ważny dokument tożsamości, takie jak dowód osobisty. W kraju warto sprawdzić wymagania dotyczące przepisów i dokumentów podczas planowania lotu. Loty bez wymaganego paszportu to wygodna opcja dla pasażerów, którzy nie chcą lub nie mają możliwości wyrobić sobie paszportu.

Zawoja noclegi
Zarezerwuj nocleg w górach

Zapraszamy do odkrywania malowniczej serca Beskidu Żywieckiego! Różnorodność atrakcji, które oferuje ta okolica, zachwyci każdego. W naszej ofercie znajdziesz komfortowe noclegi w Zawoi - idealne miejsce na relaksujący wypad w góry. Pozwól, aby śpiew ptaków towarzyszył Twoim porannym rozmyślaniom, a widok majestatycznych szczytów stał się codziennym spektaklem, który pierwszy rzuca się w oczy po otwarciu okien. To tutaj poczujesz prawdziwe, górskie klimaty, z dala od miejskiego zgiełku. Zarezerwuj pokój już dziś i pozwól sobie na chwilę wytchnienia w sercu malowniczych gór.