< Tradycja, literatura, dzieła >

Wedding planner

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług jakie przygotował dla Państwa nasz wedding planner. Kompleksowo i profesjonalnie zorganizuje on dzień Państwa ślubu i wesela. Jest to osoba doświadczona i znająca aktualne trendy mody, obrzędów i zachowań, aby Państwa uroczystość była całkowicie dopracowana i niezapomniana - zarówno dla Państwa, jak i gości.

Fotografia ślubna Kalisz
filmy z wesela

Pary młode z południowej Wielkopolski zapraszamy do skorzystania z oferty profesjonalnego kamerzysty z Kalisza, Szymona Ostrowskiego, oraz zatrudnianych przez niego pracowników. Ślub i wesele - niezależnie czy skromne, czy huczne na kilkaset osób - są niezwykłą chwilą w życiu każdej pary. Nasza firma cieszy się pozytywnymi opiniami, a to dzięki indywidualnemu podejściu do wszystkich klientów oraz pracy na najlepszych jakościowo materiałach. Profesjonalizm w połączeniu z dyskrecją to cechy nas wyróżniające.

Zespół weselny Lublin
http://amigos.net.pl/

Mamy zaszczyt przedstawić państwu wokalno-instrumentalny zespół weselny z Lublina. Ślub, imprezy integracyjne, imprezy dla dzieci i młodzieży - gramy na tego typu wydarzeniach, ale nie tylko. Szczegółowa oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do jej odwiedzenia! Znajdą tam Państwo również przykładowe piosenki, które wykonuje nasz zespół muzyczny na wesele.