< Tradycja, literatura, dzieła >

Sesja ślubna Poznań
Super Foto Maciej Szebiotko

Niezwykłe wydarzenia wymagają niezwykłych środków. Właśnie dlatego oferuję Państwu ciekawe sesje ślubne w oryginalnych plenerach. Dzięki temu będziecie mieli pamiątkę, które w pełni odzwierciedli charakter tych wyjątkowych chwil. Jeżeli więc nie chcesz mieć w domu kolejnego nudnego albumu, to zachęcam do współpracy! Wyjątkowa sesja ślubna - Poznań i okolice.

kina plenerowe
Wypożyczenie sprzętu na imprezę plenerową

Współczesne problemy wymagają nowoczesnych rozwiązań. Jeżeli działasz w branży rozrywkowej i poszukujesz sposobu na urozmaicenie swojej oferty - postaw na kino plenerowe. Zajmujemy się wypożyczaniem niezbędnego sprzętu - w tym ekranów i projektorów, pomagamy w doborze repertuaru, a także dbamy o promocję wydarzenia.

rzepy do kabli
Akcesoria do przewodów

Problem poplątanych przewodów można rozwiązać stosując nasze rzepy do kabli. Produkty te pozwalają spinać przewody różnej grubości i długości. Mamy opaski w różnych kolorach, np. żółtym, czarnym lub czerwonym. Spinacze są dostępne w kilku długościach: 260, 400 lub 550 mm. Ich szerokość wynosi 25 mm.

Profesjonalne kredki do rysowania
Akcesoria dla rysowników

W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można akcesoria papiernicze od najlepszych producentów tego rodzaju wyposażenia. Oferujemy między innymi profesjonalne kredki do rysowania w opakowaniach od kilku do kilkudziesięciu sztuk. Wiele pięknych kolorów, z którymi stworzysz wspaniałe ilustracje, czeka na Ciebie w naszym sklepie.

fotoporcelana
fotoporcelana

Utrwalanie wizerunku zmarłej osoby na pomniku, czyli fotoporcelana nagrobkowa, ma długą historię, która sięga XIX wieku. Kiedyś zdjęcia na ceramice były wykonywane metodą kolodionową, dziś początkowy etap procesu tworzenia pamiątki odbywa się komputerowo. Gotowe zdjęcia, zarówno w poprzedniej metodzie, jak i tej stosowanej obecnie, wypala się w piecu. Sprawdź produkty dostępne w naszej ofercie.

Striptizerka na wieczór kawalerski
Striptizerka na wieczór kawalerski Śląsk

Ostatnie chwile na wolności warto spędzić w zgranym i... dyskretnym gronie. striptizerkaslask oferuje kompleksową organizację imprez dla panów. Proponowana przez nas striptizerka na wieczór kawalerski sprawi, że pan młody jeszcze nieraz zastanowi się nad słusznością swojej decyzji. Gorąca galeria na naszej stronie jest tego najlepszym dowodem. Sprawdź ją już teraz!