< Tradycja, literatura, dzieła >

kina plenerowe
Wypożyczenie sprzętu na imprezę plenerową

Współczesne problemy wymagają nowoczesnych rozwiązań. Jeżeli działasz w branży rozrywkowej i poszukujesz sposobu na urozmaicenie swojej oferty - postaw na kino plenerowe. Zajmujemy się wypożyczaniem niezbędnego sprzętu - w tym ekranów i projektorów, pomagamy w doborze repertuaru, a także dbamy o promocję wydarzenia.

fotoporcelana
fotoporcelana

Utrwalanie wizerunku zmarłej osoby na pomniku, czyli fotoporcelana nagrobkowa, ma długą historię, która sięga XIX wieku. Kiedyś zdjęcia na ceramice były wykonywane metodą kolodionową, dziś początkowy etap procesu tworzenia pamiątki odbywa się komputerowo. Gotowe zdjęcia, zarówno w poprzedniej metodzie, jak i tej stosowanej obecnie, wypala się w piecu. Sprawdź produkty dostępne w naszej ofercie.

Płyty gramofonowe
Vinyl Attack

Dla miłośników stylu vintage i mocnych brzmień, muzyka na płytach winylowych jest chlebem powszednim. Specyficzny dźwięk gramofonu dodaje ponadczasowego klimatu szczególnie cięższym utworom, który nie jest możliwy do odtworzenia w żadnym radiu. Niezależnie od tego czy na co dzień towarzyszy Ci progresywny rock, czy doom metal, nasz asortyment zapewnia pełną różnorodność. Dodatkowo, nieustannie wzbogacamy ofertę o nowe, undergroundowe pozycje, dbając o uzupełnianie kolekcji każdego fana tych niepowtarzalnych przetworników.

Drukowanie na ścianie cena za m2
Obrazy ścienne

Nasze przedsiębiorstwo świadczy wysokiej jakości usługi dekoracyjne. Jedną z naszych specjalności jest drukowanie na ścianie, gdzie cena za m2 jest bardzo korzystna i konkurencyjna. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody, które pzowalają na osiąganie najlepszych wyników i efektów.

Fotograf ślubny Toruń
Profesjonalny fotograf ślubny

Realizując moją pasję, pracuję jako fotograf ślubny. W Toruniu i Grudziądzu wykonuje unikatowe i niekonwencjonalne zdjęcia w plenerze. Dzięki mnie znane Wam miejsca odkrywają swoje zupełnie nowe, odmienne oblicze. Pracuje na nowoczesnym w pełni profesjonalnym sprzęcie, uzyskując dzięki niemu najwyższą jakość wszystkich realizacji. Jestem przekonana, że dobrze dobrany fotograf stworzy dla Państwa pamiątki tak wyjątkowe, jak historia Waszej miłości. Serdecznie zachęcam Państwa do kontaktu.