< Tradycja, literatura, dzieła >

Profesjonalne animacje 3D

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych animacji 3D. Nasz zespół to ludzie o wyjątkowej wyobraźni i talencie, dla których nie ma zlecenia nie do zrealizowania. Animacje 3D, wizualizacje wnętrz 3D, wizualizacje domów jednorodzinnych, animacje reklamowe - to tylko niektóre z świadczonych przez nas usług w Studiu Grafiki. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą naszej firmy.

Sesja ślubna Poznań
Super Foto Maciej Szebiotko

Niezwykłe wydarzenia wymagają niezwykłych środków. Właśnie dlatego oferuję Państwu ciekawe sesje ślubne w oryginalnych plenerach. Dzięki temu będziecie mieli pamiątkę, które w pełni odzwierciedli charakter tych wyjątkowych chwil. Jeżeli więc nie chcesz mieć w domu kolejnego nudnego albumu, to zachęcam do współpracy! Wyjątkowa sesja ślubna - Poznań i okolice.

kina plenerowe
Wypożyczenie sprzętu na imprezę plenerową

Współczesne problemy wymagają nowoczesnych rozwiązań. Jeżeli działasz w branży rozrywkowej i poszukujesz sposobu na urozmaicenie swojej oferty - postaw na kino plenerowe. Zajmujemy się wypożyczaniem niezbędnego sprzętu - w tym ekranów i projektorów, pomagamy w doborze repertuaru, a także dbamy o promocję wydarzenia.

Plakaty motywacyjne
Zachęta do pracy

Do pracy, nauki czy ćwiczeń często brakuje nam chęci. Szczególnie, kiedy jesteśmy zmęczeniu lub w złym humorze. Dlatego też polecamy plakaty motywacyjne. Wyjątkowe kompozycje graficzne natchną Cię do pracy i działania. Wybierz, która sentencja najbardziej do Ciebie przemawia i ciesz się z nowej ozdoby w Twoim domu czy biurze.

rzepy do kabli
Akcesoria do przewodów

Problem poplątanych przewodów można rozwiązać stosując nasze rzepy do kabli. Produkty te pozwalają spinać przewody różnej grubości i długości. Mamy opaski w różnych kolorach, np. żółtym, czarnym lub czerwonym. Spinacze są dostępne w kilku długościach: 260, 400 lub 550 mm. Ich szerokość wynosi 25 mm.

Profesjonalne kredki do rysowania
Akcesoria dla rysowników

W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można akcesoria papiernicze od najlepszych producentów tego rodzaju wyposażenia. Oferujemy między innymi profesjonalne kredki do rysowania w opakowaniach od kilku do kilkudziesięciu sztuk. Wiele pięknych kolorów, z którymi stworzysz wspaniałe ilustracje, czeka na Ciebie w naszym sklepie.