< Rozwój rodziny >

Ubranka dla niemowląt
Sprzedaż dziecięcych ubranek i akcesoriów - wyprawkowo.com

Nasza oferta została przygotowana tak by spełnić potrzeby młodych rodziców oraz ich pociech. Na stronie internetowej wyprawkowo.com znajdziecie wszystko, czego w pierwszych tygodniach życia będzie potrzebowało Wasze maleństwo. Możecie u nas kupić między innymi wygodne ubranka dla niemowląt, wykonane z miękki i miłych w dotyku materiałów. Nie podrażnią one delikatnej skóry dziecka oraz zapewnią mu ciepło.

Kocyk bambusowy
Sklep z artykułami niemowlęcymi

W asortymencie oferowanym przez nasz sklep znajdują się liczne artykuły niemowlęce, wykonane z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów. Proponujemy Państwu między innymi pościel do łóżeczka, otulacze, rożki i śpiworki, kocyk bambusowy, ręcznik z kapturkiem, a także szeroki wybór kokonów niemowlęcych.

Coaching
Coaching - Katowice - Izabela Pakuła Coaching

Czy Państwa status życia przestał Państwa w pełni satysfakcjonować? A może uznajecie, iż relacje z otoczeniem nie są do końca takie, jak być powinny na tym etapie życia? Jeśli tak, na pewno doskonałym rozwiązaniem okaże się dla Was coaching. Zapraszamy do kontaktu oraz na bezpośrednie konsultacje. Porady prowadzimy także online.

eeg biofeedback Warszawa
Sposób na koncentrację i terapię ADHD w Edu Brain

Twoje dziecko cierpi z powodu zespołu nadpobudliwości? Ma problemu z nauką i koncentracją? Terapia metodą EEG Biofeedback w Warszawie prowadzona jest w gabinecie Edu Brain przez doświadczonych psychologów i terapeutów. Dzięki tej metodzie osoba uczy się zmieniać swoje funkcje mózgu poprzez rozpoznawanie, kiedy traci koncentrację.