< Rozwój rodziny >

terapia eeg biofeedback Warszawa
EEG w Edu Brain

Jedną z metod terapii osób zmagających się z ADHD lub różnorodnymi zaburzeniami koncentracji jest EEG Biofeedback. W Warszawie zajęcia te dostępne są w gabinecie Edu Brain. Terapia polega na założeniu specjalnych czujników, które monitorują fale mózgowe i przesyłają je do komputera. Pacjent uczy się zmieniać wzorzec pracy swojego mózgu.

Ubranka dla niemowląt
Sprzedaż dziecięcych ubranek i akcesoriów - wyprawkowo.com

Nasza oferta została przygotowana tak by spełnić potrzeby młodych rodziców oraz ich pociech. Na stronie internetowej wyprawkowo.com znajdziecie wszystko, czego w pierwszych tygodniach życia będzie potrzebowało Wasze maleństwo. Możecie u nas kupić między innymi wygodne ubranka dla niemowląt, wykonane z miękki i miłych w dotyku materiałów. Nie podrażnią one delikatnej skóry dziecka oraz zapewnią mu ciepło.

foteliki dla dzieci
http://www.caretero.pl/oferta/foteliki-samochodowe/

Oferta handlowa wybornej organizacji Caretero‎ to wyroby nieprzeciętnej formy - fotelik samochodowy, krzesełko do karmienia, łóżeczka turystyczne, wózki spacerowe oraz łóżeczko dla dziecka, które bezspornie dogodzą wyrachowanych oczekiwaniom. Jeżeli przekonują Ciebie najwyższej jakości usługi tudzież unikatowe oraz atrakcyjne artykuły ciepło nakłaniamy do współdziałania.