< Rozwój rodziny >

Ubranka dla niemowląt
Sprzedaż dziecięcych ubranek i akcesoriów - wyprawkowo.com

Nasza oferta została przygotowana tak by spełnić potrzeby młodych rodziców oraz ich pociech. Na stronie internetowej wyprawkowo.com znajdziecie wszystko, czego w pierwszych tygodniach życia będzie potrzebowało Wasze maleństwo. Możecie u nas kupić między innymi wygodne ubranka dla niemowląt, wykonane z miękki i miłych w dotyku materiałów. Nie podrażnią one delikatnej skóry dziecka oraz zapewnią mu ciepło.

eeg biofeedback Warszawa
Sposób na koncentrację i terapię ADHD w Edu Brain

Twoje dziecko cierpi z powodu zespołu nadpobudliwości? Ma problemu z nauką i koncentracją? Terapia metodą EEG Biofeedback w Warszawie prowadzona jest w gabinecie Edu Brain przez doświadczonych psychologów i terapeutów. Dzięki tej metodzie osoba uczy się zmieniać swoje funkcje mózgu poprzez rozpoznawanie, kiedy traci koncentrację.

Akcesoria lalek Barbie
Sklep z zabawkami dla dzieci

W ofercie naszego sklepu znajdują się zabawki, które uszczęśliwią każde dziecko. Hulajnoga elektryczna, lalki Barbie, klocki, gry, puzzle i pluszaki - u nas znajdziesz je wszystkie! Zachęcamy również do zakupu produktów dla młodych rodziców - oferujemy wózki, fotele, nosidełka, smoczki i akcesoria, a także wyposażenie pokoju dziecięcego.

prywatne przedszkole
prywatne przedszkole

W ofercie naszej placówki, jaką jest prywatne przedszkole pod Warszawą, znajdują się liczne, ciekawe zajęcia, które rozbudzą potencjał Twojego dziecka. Artystyczne, językowe, matematyczne, fizyczne, naukowe - wszystkie prowadzone przez kadrę profesjonalnych pedagogów, uwielbiających pracę z dziećmi. Zapraszamy!

Gokarty dla dzieci
Zabawa na świeżym powietrzu

W sklepie https://www.super-toys.pl/ znajdą Państwo szereg interesujących i inspirujących pomysłów na prezent dla dziecka - czy to na urodziny, czy na komunię, czy także pod choinkę. Szczególnej uwadze polecamy gokart na pedały, a także motory na akumulator, które zapewnią dziecku zabawę na długie godziny.