< Przepis na zdrowy posiłek >

Saeco Aulika
Ekspresy do kawy Saeco

Szanowni Państwo! To dzisiaj chcielibyśmy zaproponować Państwu najkorzystniejszą ofertę na ekspresy do kawy Saeco Aulika, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Są to automatyczne urządzenia, przygotowujące pyszny, gorący napój w krótkim czasie. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz profesjonalne doradztwo, w doborze odpowiednich elementów. Zapraszamy zatem wszystkie osoby, zainteresowane naszą ofertą, do zapoznania się i skorzystania z niej, choćby dzisiaj. Czekamy na Państwa!

Maszyna do lodów
Urządzenia do lodów ze standardem HACCP AP Polska

Naszym celem jest zapewnienie obiektom zajmującym się działalnością w branży gastronomicznej dostępu do najlepszych urządzeń, które pozwolą im znacznie podnieść swoje możliwości sprzedażowe. W szerokim asortymencie przygotowanym przez Firmę Handlowo-Produkcyjną AP Polska S.C. znalazła się m. in. doskonała maszyna do lodów włoskich, amerykańskich, a także gałkowych. Tym, co ją wyróżnia jest łatwość obsługi, energooszczędność pozwalająca na tanią eksploatację, a także fakt, że spełnia standardy HACCP.

Bankiety Warszawa
Elegancka sala bankietowa

Poszukujecie sali idealnej do organizowania przyjęć okolicznościowych zlokalizowanej w Warszawie? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Organizujemy bankiety firmowe, chrzciny, wesela i osiemnastki. Zapewniamy doskonały catering, a także przyjazną i pomocną obsługę. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Termosy do kawy
Elektro-Serwis PSA Ochentel Sp. Jawna - najlepsze termosy

Zajmujesz się działalnością usługową, w ramach której podejmujesz się obsługi swoich Klientów pod względem gastronomicznym? Jeżeli tak, to doskonałym rozwiązaniem okażą się dla Ciebie akcesoria oferowane przez firmę Elektro-Serwis PSA Ochentel Sp. Jawna. U nas znajdziesz m. in. wykonane z wysokogatunkowych materiałów, a co za tym idzie - idealnie trzymające ciepło termosy do kawy i herbaty. Doskonale sprawdzą się one w hotelach, restauracjach, salach konferencyjnych oraz w wielu innych miejscach.