< Prawo pracy i administracja >

Biuro notarialne Warszawa
Usługi Kancelarii Notarialnej Dorota Ciechomska

Działalność Kancelarii Doroty Ciechomskiej opiera się na sporządzaniu wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także projektów aktów, oświadczeń i innych pism wynikających z odrębnych przepisów. Nasze warszawskie biuro notarialne podejmuje się także sporządzania aktów różnego rodzaju, a także protestów weksli i czeków. W ramach świadczonych usług doręczamy też oświadczenia oraz spisujemy protokoły. Jesteśmy również w stanie przyjąć na przechowanie pieniądze, dokumenty lub papiery wartościowe określone przez przepisy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.

Kancelaria prawnicza Tychy
Radca prawny

Kancelaria mieszcząca się w Tychach, to zespół prawników specjalizujących się różnorakich obszarach prawa. Grupę tę tworzą radcy prawni, adwokaci, biegli, rzeczoznawcy, tłumacze przysięgli, notariusze oraz komornicy. Celem Kancelarii, jak sami przedstawiciele jej deklarują, jest świadczenie usług na możliwie jak najwyższym poziomie. Typ usług zawsze dostosowany jest indywidualnych potrzeb Klienta. Służymy pomocą zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W celu pozyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do konsultacji.

Rozwód Poznań
Pomoc przy rozwodach

Nasza kancelaria świadczy swoim klientom pomoc oraz porady prawne. Rozwód jest głównym tematem, jakim zajmują się nasi prawnicy. Oferujemy pomoc klientom, których życie małżeńskie uległo zniszczeniu. Wspólnie ustalamy strategię procesową oraz reprezentujemy klientów na sali sądowej na terenie całego Poznania i okolic.

Adwokat Nowy Sącz
Kompleksowe usługi prawne w Nowym Sączu

Kancelaria adwokacka SBBS znajdująca się w Nowym Sączu, świadczy kompleksowe usługi prawne. Adwokat przyjmuje sprawy związane z prawem cywilnym, pracy, rodzinnym, gospodarczym, a także karnym. W ramach swojej działalności oferuje porady, sporządzanie wzorów dokumentów, pisanie pism procesowych oraz reprezentowanie w sądzie.

Prawnik prawo pracy Warszawa
Kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka z Warszawy może świadczyć wsparcie, jeśli chodzi o przepisy związane z firmami i zatrudnieniem. W takich sytuacjach możliwe jest skorzystanie z pomocy osoby, jaką jest prawnik. Prawo pracy to ogrom przepisów, których interpretacji może podjąć się osoba, która jest zatrudniona w tej kancelarii.

czyszczenie obiektów Szczecin
czyszczenie obiektów Szczecin

Jaki firma sprzątająca jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szereg usług związanych z takimi aspektami jak mycie okien, krystalizacja, sprzątanie magazynów i hal czy ogólne czyszczenie obiektów. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie ku Państwa zadowoleniu. Dokładamy wszelkich starań by spełnić Państwa oczekiwania. Usługi świadczymy na co dzień wielu firmom oraz klientom indywidualnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kancelaria adwokacka
Adwokat

W związku z tym, że rośnie popularność takich osób jak adwokat, coraz częściej możemy zauważyć sytuację, że nad każdą niemal umową czy porozumieniem czuwa kancelaria, oferująca zainteresowanym stronom swoje usługi prawne. Sukces firmy często zależy od tego co radzi adwokat. Warszawa i firmy mieszczące się w tym mieście mogą spać spokojnie dzięki profesjonalnemu prawnikowi współpracującego z przedsiębiorstwami.

Prawnik Wyszków
Kancelaria radcy prawnego

Jeśli potrzebny jest Wam prawnik, jaki będzie dla Was stanowił przedstawicielstwo przed wybranymi organami podczas spraw prowadzonych na terenie miejscowości Wyszków, to zachęcamy do kontaktu. Znajdziecie u nas pomoc w przygotowywaniu potrzebnych Wam dokumentów, wniosków. Przeanalizujemy dla Was akta i wskażemy możliwe kroki.

Adwokat Bełchatów
Prawmnik w Bełchatowie

Wsparcie adwokata w codziennych sprawach jest niezbędne - przede wszystkim w aspekcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jednak również Klienci indywidualni z Bełchatowa i okolic mogą skorzystać z porady lub pomocy w postaci przygotowania pozwu, dokumentacji, wniosku lub odwołania, a nawet kompleksowej opieki nad sprawą. Adwokaci Krzysztof Kaczmarek oraz Olga Kacperek-Filipiak   zapraszają do kontaktu!

adwokaci Jarosław
Jarosław Adwokaci Ostrowscy

Osoby, które zakończył stosowną aplikację i posiadają uprawnienia do reprezentowania klientów przed sądami oraz urzędami administracji publicznej w sporach prawnych to adwokaci. Jednym z nich jest Aneta Ostrowska, która przyjmuje petentów w swojej kancelarii w Jarosławiu. Udziela porad, opiniuje i reprezentuje przed sądami.

Aukcje komornicze Wielkopolska
Aukcje komornicze w Wielkopolsce

Zajmujemy się egzekucjami na podstawie sądownych tytułów egzekucyjnych z klauzulą wykonalności. Na tej podstawie posiadamy prawo do zaboru mienia ruchomego i nieruchomego w celu zabezpieczenia interesów wierzyciela. Nie wykupione sprzęty i obiekty trafiają na aukcje komornicze, podczas których sprzedajemy je po określonym procencie wartości. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi licytacjami.