< Prawo pracy i administracja >

Biuro notarialne Warszawa
Usługi Kancelarii Notarialnej Dorota Ciechomska

Działalność Kancelarii Doroty Ciechomskiej opiera się na sporządzaniu wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także projektów aktów, oświadczeń i innych pism wynikających z odrębnych przepisów. Nasze warszawskie biuro notarialne podejmuje się także sporządzania aktów różnego rodzaju, a także protestów weksli i czeków. W ramach świadczonych usług doręczamy też oświadczenia oraz spisujemy protokoły. Jesteśmy również w stanie przyjąć na przechowanie pieniądze, dokumenty lub papiery wartościowe określone przez przepisy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.

Kancelaria prawnicza Tychy
Radca prawny

Kancelaria mieszcząca się w Tychach, to zespół prawników specjalizujących się różnorakich obszarach prawa. Grupę tę tworzą radcy prawni, adwokaci, biegli, rzeczoznawcy, tłumacze przysięgli, notariusze oraz komornicy. Celem Kancelarii, jak sami przedstawiciele jej deklarują, jest świadczenie usług na możliwie jak najwyższym poziomie. Typ usług zawsze dostosowany jest indywidualnych potrzeb Klienta. Służymy pomocą zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W celu pozyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do konsultacji.

Rozwód Poznań
Pomoc przy rozwodach

Nasza kancelaria świadczy swoim klientom pomoc oraz porady prawne. Rozwód jest głównym tematem, jakim zajmują się nasi prawnicy. Oferujemy pomoc klientom, których życie małżeńskie uległo zniszczeniu. Wspólnie ustalamy strategię procesową oraz reprezentujemy klientów na sali sądowej na terenie całego Poznania i okolic.

Adwokat Nowy Sącz
Kompleksowe usługi prawne w Nowym Sączu

Kancelaria adwokacka SBBS znajdująca się w Nowym Sączu, świadczy kompleksowe usługi prawne. Adwokat przyjmuje sprawy związane z prawem cywilnym, pracy, rodzinnym, gospodarczym, a także karnym. W ramach swojej działalności oferuje porady, sporządzanie wzorów dokumentów, pisanie pism procesowych oraz reprezentowanie w sądzie.

Przepychanie kanalizacji Łódź
Przepychanie kanalizacji - Łódź

Przepychanie kanalizacji to zadanie, które warto powierzyć fachowcom. Nasza firma świadczy sprawdzone usługi komunalne, w skład których wchodzą wywozy nieczystości sprzątanie piwnic czy właśnie przepychanie kanalizacji. Serdecznie Państwa zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług!

Prawnik prawo pracy Warszawa
Kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka z Warszawy może świadczyć wsparcie, jeśli chodzi o przepisy związane z firmami i zatrudnieniem. W takich sytuacjach możliwe jest skorzystanie z pomocy osoby, jaką jest prawnik. Prawo pracy to ogrom przepisów, których interpretacji może podjąć się osoba, która jest zatrudniona w tej kancelarii.

Sprawy rozwodowe

Niezwykle delikatną strefą działań adwokatów są sprawy rozwodowe. Z jednej strony muszą one opierać się na solidnych, niepodważalnych oraz natychmiastowych w skutkach krokach prawnych. Z drugiej - należy zachować pełną pamięć, iż dotyczą one regulacji i zmian związanych z życiem codziennym naszych Klientów. Wkraczając w sferę relacji rodzinnych nasza Kancelaria dba zarówno o udzielenie kompleksowej i wyczerpującej porady, właściwe przygotowanie dokumentacji (w tym pozwu lub odpowiedzi na niego), jak i reprezentowanie Klienta w trakcie rozprawy.

Prawnik prawo budowlane
Adwokat

Nasza kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw z takich dziedzin, jak na przykład prawo budowlane. Prawnik świadczy pomoc w zakresie udzielania porad i negocjowania warunków kontraktów. Oprócz tego ustala lokalizację inwestycji celu publicznego i wykonuje analizę nieruchomości oraz działa w obrębie decyzji środowiskowych.

radca prawny Ustka
Kancelaria w Ustce

Kancelaria niesie pomoc w zagadnieniach cywilnych, karnych oraz związanych ze stosunkiem pracy. Radca prawny spotyka się z klientami w Ustce oraz innych miastach na Pomorzu. Osoby zainteresowane mogą uzyskać wsparcie w zakresie sporządzania pism procesowych, formułowania opinii i występowania przed sądem różnej instancji.