< Prawo pracy i administracja >

Biuro notarialne Warszawa
Usługi Kancelarii Notarialnej Dorota Ciechomska

Działalność Kancelarii Doroty Ciechomskiej opiera się na sporządzaniu wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także projektów aktów, oświadczeń i innych pism wynikających z odrębnych przepisów. Nasze warszawskie biuro notarialne podejmuje się także sporządzania aktów różnego rodzaju, a także protestów weksli i czeków. W ramach świadczonych usług doręczamy też oświadczenia oraz spisujemy protokoły. Jesteśmy również w stanie przyjąć na przechowanie pieniądze, dokumenty lub papiery wartościowe określone przez przepisy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.

Kancelaria prawnicza Tychy
Radca prawny

Kancelaria mieszcząca się w Tychach, to zespół prawników specjalizujących się różnorakich obszarach prawa. Grupę tę tworzą radcy prawni, adwokaci, biegli, rzeczoznawcy, tłumacze przysięgli, notariusze oraz komornicy. Celem Kancelarii, jak sami przedstawiciele jej deklarują, jest świadczenie usług na możliwie jak najwyższym poziomie. Typ usług zawsze dostosowany jest indywidualnych potrzeb Klienta. Służymy pomocą zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W celu pozyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do konsultacji.

Firma windykacyjna

Nasza firma windykacyjna to grono specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby odzyskali Państwo swoje należności. Rzetelnie podchodzimy do każdej sprawy, gdyż każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Nasza firma windykacyjna działa według jasnych zasad określonych przez prawo, dlatego mają Państwo gwarancje skuteczności.

Kancelaria komornicza Bydgoszcz
Wykonywanie egzekucji rewindykacyjnych przez firmę Krzysztofa Ścibicha

Nasza firma świadczy usługi egzekucyjne. Posiłkujemy się internetowymi programami, które znacznie ułatwiają pracę, ale nie rezygnujemy z działań terenowych. Korzystamy z aplikacji, które ułatwiają przeglądanie akt sprawy on-line oraz ustalanie danych dłużnika. Nasze czynności popieramy więc stronami e-cepik, pesel-net i ekw. Kancelaria komornicza przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy działa na terenie konkretnego rewiru. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje, jakie okolice obejmuje nasza działalność.

Sprawy rozwodowe Lublin
Kancelaria prawna z Lublina

Specjalizacją naszej kancelarii, zajmującej się głównie pomaganiem osobom prywatnym, są sprawy rozwodowe. Nasze porady prawne oferujemy w siedzibie znajdującej się w Lublinie, a naszą usługę realizujemy w oparciu o formę ustną lub pisemną. Udzielamy pomocy prawnej w trudnych sytuacjach rodzinnych i pomagamy przy prowadzeniu negocjacji.