< Nowoczesne technologie >

Frezowanie cnc
Nekers - kształtowanie elementów przy wsparciu technologii numerycznej

Sterowniki numeryczne i komputerowe zupełnie zrewolucjonizowały możliwości kształtowania elementów z metali czy tworzyw sztucznych. Frezowanie CNC umożliwia obecnie wykonanie dowolnego detalu o kształtach oraz funkcjonalności odpowiadającej potrzebom i oczekiwaniom klienta. Odwiedź stronę internetową Nekers i dowiedz się więcej o naszych usługach!

Platformy schodowe
Windy i schody ruchome od solidnej firmy

W naszym asortymencie znajdują się również platformy schodowe, które ułatwiają parterowe przemieszczanie się osobom niepełnosprawnym czy też starszym, które nie są w stanie wchodzić na wyższe kondygnacje danego budynku. Zależy nam przede wszystkim na komforcie oraz zadowoleniu naszych klientów, którzy potrzebują tego typu sposobów na ułatwienie codziennych czynności osobom, których zdolność ruchowa jest w znacznym stopniu ograniczona. Zachęcamy do sprawdzenia naszej atrakcyjnej oferty produktowej.

Audyt bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Okazuje się bowiem, że w jednej trzeciej przypadków testy bezpieczeństwa sieci jednoznacznie udowadniają skąpą ochronę naszych danych. Nasz firma oferuje różnego rodzaju audyty. Najbardziej popularny jest oczywiście audyt bezpieczeństwa obejmujący kompleksową ochronę, ale tak naprawdę każdy klient ma swoje indywidualne potrzeby i my staramy się je spełnić. Przy tym uprzedzamy, że nawet jeśli audyt bezpieczeństwa posiadamy, warto raz na jakiś wykonywać testy bezpieczeństwa sieci. To kosztuje niewiele, a daje nam gwarancję, że wszystkie nasze dane są pod ochroną.

Wynajem sprężarek
www.aircomp.pl

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcie w zakresie instalacji sprężonego powietrza, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy między innymi wynajem oraz profesjonalną naprawę sprężarek. Nasi fachowcy poradzą sobie z każdym, nawet najbardziej złożonym problemem, przywracając urządzenie do stanu całkowitej sprawności.

Pendrive z logo
Gadżety z grawerem

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie najbardziej funkcjonalne rozwiązania, jakie sprawdzają się podczas prowadzonych kampanii promocyjnych czy marketingowych w Waszym przedsiębiorstwie. Oferowany przez nas estetycznie przygotowany za pomocą nowoczesnego sprzętu pendrive z logo firmy naszego klienta sprawdzi się także jako drobny upominek podczas prowadzonych szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy też innych akcji promocyjnych, w jakich chcemy nagrodzić naszych klientów.

Instalacje elektryczne Bydgoszcz
Voltec - usługi elektroenergetyczne

Specjalizujemy się w świadczeniu usług związanych z branżą elektroenergetyczną. Na zlecenie naszych Klientów zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem takich obiektów jak instalacje elektryczne. Tworzymy między innymi układy zasilania awaryjnego i rezerwowego oraz inteligentne systemy automatyki dla biura i domu. Ponadto wykonujemy także pomiary odbiorcze i okresowe. Działamy głównie na terenie Bydgoszczy. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Voltec oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Grundfos serwis
Zakład Elektromechaniki Ogólnej - naprawa i konserwacja pomp

Nasze przedsiębiorstwo od niemal 30 lat specjalizuje się w wykonywaniu napraw wszystkich układów napędu i silnika elektrycznego. Jednym z regularnie serwisowanych przez nas elementów są pompy Grundfos. Serwis, który Państwu oferujemy cechuje się szybkością, niskimi kosztami, a także wykonaniem fachowej regeneracji wszystkich podzespołów. Zakład elektromechaniki Ogólnej posiada park mechaniczny, który wyposażony jest we wszelkiego rodzaju aparaturę diagnostyczną, co pozwala nam na sprawdzanie stopnia zużycia wszystkich elementów.

Przetwornik ciśnienia
Nowoczesne urządzenia pomiarowe od ASC Technologie

Przedstawiamy ofertę dostawcy akcesoriów dla armatury i automatyki przemysłowej, firmy ASC Technologie. Przetwornik ciśnienia zamienia sygnał z czujnika na sygnał analogowy. Pozwala ona na pomiar ciśnienia w zakresie od kilku milibar do nawet 15 000 bar. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroki wybór tych elementów do ogólnych zastosowań przemysłowych, jak też dedykowane konkretnym zastosowaniom, m.in. chłodnictwu i klimatyzacji, instalacjom sprężonego powietrza, instalacjom gazów medycznych czy do wykorzystania w strefach niebezpiecznych.

Rekuperator
Rekuperator - Tora

Konkurencyjna i atrakcyjna propozycja naszej firmy zawiera towar pozwalający na odzysk i oszczędzanie energii. Szeroka oferta zawiera produkty takie jak rekuperator, wentylacja mechaniczna oraz centrale wentylacyjne. Z sympatią nakłaniamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółowo zaprezentowaną na formowej stronie internetowej. Rekuperator Tora to gwarancja jakości i zadowolenia!

Obróbka skrawaniem metali
Wielofunkcyjne skrawanie

W naszym zakładzie produkcyjnym istnieje nowoczesny park maszynowy, który pozwala na przeprowadzenie wszelkich zabiegów plastycznych na metalach czy tworzywach sztucznych. Oferujemy obróbkę skrawaniem CNC, frezowanie, tłoczenie, szlifowanie i gwintowanie długich prętów. Swoje usługi kierujemy głównie do branż przemysłowych, czyli lotnictwa, motoryzacji, elektroniki, kolei. Zaawansowana linia numeryczna umożliwia produkcję masową. Wykonamy również skomplikowane projekty na indywidualne zamówienie.

Gruntowy wymiennik ciepła

Przedstawiamy Państwu ofertę na jedyny taki, nagradzany i dokładnie przetestowany gruntowy wymiennik ciepła firmy Comfortis. Nasze urządzenie wprowadza do wnętrz powietrze oczyszczone, wręcz uzdatnione. Dokładnie oczyszcza je z wszelkich bakterii, czynników chorobotwórczych, a co najważniejsze - z grzybów oraz zarodników pleśni. Dodatkowym plusem jest samoistne oczyszczanie sprzętu. Nasze przedsiębiorstwo jest liderem w dostarczaniu najwyższej jakości urządzeń wentylacyjnych.

Regały paletowe producent
Sprzedaż regałów magazynowych

Zajmujemy się sprzedażą między innymi pojemników magazynowych z drutu, nadstawek oraz stojaków. Oferujemy również regały paletowe, które są dostępne u producenta o maksymalnej wysokości 11100mm, szerokości 3300mm oraz głębokości 1550mm. Maksymalne obciążenie konstrukcji wysokiego składowania zależne jest od długości belek i wynosi od 4400 do 14500kg.

Automatyka przemysłowa
Usprawnienia dla firm

Specjalnością naszej firmy jest automatyka przemysłowa. Nasze rozwiązania są nie tylko funkcjonalne, ale także energooszczędne, co zwiększa komfort ich użytkowanie. Zastosowanie ich pozwala na obniżenie kosztów produkcji i ulepsza funkcjonowanie całej firmy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej. Czeka tam na Ciebie pełen zakres oferowanych przez nas systemów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do współpracy.

Sygnalizator czadu i gazu
Wykrywacze nieszczelności Alter

Gwarancją bezpieczeństwa w każdym pomieszczeniu jest dostosowana do jego charakteru aparatura kontrolno-pomiarowa. Firma Alter specjalizuje się w produkcji urządzeń zabezpieczających, takich jak sygnalizator gazu, wykrywacz czadu, detektor oraz czujnik nieszczelności, a także wielu innych sposobów na skuteczną detekcję CO i CO2, gazów wybuchowych czy pary cieczy łatwopalnych.

Rury stalowe bez szwu
Rury Tasta - precyzja wykonania

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle, doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest dla naszych Klientów nie tylko szybkość wykonania i dostarczenia zamówienia, ale także precyzyjność. Dlatego też podjęliśmy wszelkie starania, aby produkowane przez nas rury stalowe bez szwu, były w pełni zgodne z wymaganiami naszych Klientów - zarówno pod względem wymiarów jak i jakości. Do Państwa wglądu udostępniamy składy chemiczne oraz właściwości mechaniczne naszych rur. Każde zamówienie realizowane jest bardzo szybko, co jest możliwe dzięki własnej sieci magazynów.