< Kursy, szkolenia, wiedza >

Testy na prawo jazdy 2023
Aktualna baza pytań dla przyszłych użytkowników samochodów osobowych

Egzaminy dla przyszłych kierowców to jedne z najbardziej stresujących chwil dla młodych ludzi. Aby to zdenerwowanie złagodzić, oferujemy testy na prawo jazdy 2023, które zawierają aktualną bazę pytań, która na bieżąco jest aktualizowana o dodatkowe zadania i zmieniające się przepisy w ruchu drogowym, dzięki czemu prościej będzie poradzić sobie z pierwszym etapem walki o nowe uprawnienia.

Szkolenia SQL Server
Zarządzanie relacyjne w chmurze

Zapraszamy do serii kursów, które przygotowują do zarządzania i tworzenia danych w chmurze sieciowej. Szkolenia SQL Server to 6cio modułowy panel. Podczas niego nauczysz się konfigurowania baz, robienia kopii zapasowych oraz poznasz tajniki bezpieczeństwa i szyfrowania. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

Szkolenie MS Word
Kurs MS Office

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się, jak szerokie możliwości daje dziś e-learning. Szkolenie MS Word umożliwi każdemu słuchaczowi zdobycie kompetencji z zakresu obsługi plików najczęściej wykorzystywanych w pracy biurowej. Polecamy zarówno kursy dla początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych.

Szkolenie z montażu pomp ciepła
Kursy z instalacji pomp ciepła

Zapraszamy na nasze intensywne szkolenia z montażu pomp ciepła. Podczas kursu zdobędziesz wiedzę niezbędną do samodzielnego montażu i uruchomienia tego typu urządzeń. Nasi doświadczeni specjaliści poprowadzą Cię przez cały proces – od podstawowych informacji, do skomplikowanych zagadnień związanych z instalacją. Dowiesz się więcej o różnych rodzajach pomp ciepła, ich parametrach i funkcjach. Poznasz również, jakie są wymagania prawne związane z montażem pompy ciepła. Nasze szkolenia są opracowane w taki sposób, aby każdy uczestnik mógł zrozumieć zagadnienia, nawet jeśli nie ma doświadczenia w branży. Zarejestruj się już dzisiaj i zdobądź certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności!