< Kursy, szkolenia, wiedza >

Testy na prawo jazdy 2020
Aktualna baza pytań dla przyszłych użytkowników samochodów osobowych

Egzaminy dla przyszłych kierowców to jedne z najbardziej stresujących chwil dla młodych ludzi. Aby to zdenerwowanie złagodzić, oferujemy testy na prawo jazdy 2020, które zawierają aktualną bazę pytań, która na bieżąco jest aktualizowana o dodatkowe zadania i zmieniające się przepisy w ruchu drogowym, dzięki czemu prościej będzie poradzić sobie z pierwszym etapem walki o nowe uprawnienia.

Szkoły wyższe Poznań
Uczelnie w Wielkopolsce

Miastem, które jest uważane za jedno z najbardziej przyjaznych studentom, jest Poznań. Na terenie tego miasta znajdują się państwowe uniwersytety oferujące bardzo szeroki zakres kierunków studiów technicznych, humanistycznych, muzycznych czy przyrodniczych. W stolicy Wielkopolski są również liczne prywatne szkoły wyższe.

Szkolenia SQL server
Zarządzanie relacyjne w chmurze

Zapraszamy do serii kursów, które przygotowują do zarządzania i tworzenia danych w chmurze sieciowej. Szkolenia SQL Server to 6cio modułowy panel. Podczas niego nauczysz się konfigurowania baz, robienia kopii zapasowych oraz poznasz tajniki bezpieczeństwa i szyfrowania. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

Uprawnienia SEP
Kursy SEP

Zajmujemy się organizowaniem kursów na uprawnienia SEP. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych wykładowców. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, lecz szkolenia możemy przeprowadzić na terenie Łodzi, Poznania, Gdańska czy Wrocławia. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową i do zapoznania się z naszą ofertą.

Szkolenie Wordpress
Oferta szkoleń internetowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesności, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla osób chcących poszerzyć swoje kwalifikacje. Szkolenie Wordpress to opcja dla web developerów w oparciu o autorski program. Trwa kilkanaście godzin, w trakcie których poruszane są najważniejsze zagadnienia oraz problemy.