< Gospodarka, księgowość, banki >

Koperty z nadrukiem
Koperty z nadrukiem

Jesteśmy pionierem w dziedzinie innowacyjnych technologii poligraficznych. Dzięki najnowszej generacji maszynom oraz wykwalifikowanemu zespołowi firma Spanton świadczy pionierską usługę - drukowanie kopert. Jesteśmy w stanie na państwa zamówienie stworzyć szablon o każdym rozmiarze z dowolnym nadrukiem.

Ubezpieczenie oc samochodu
Ubezpieczenie oc samochodu

Obowiązkowe ubezpieczenie OC samochodu sprawia, że jego właściciel może się czuć odpowiednio zabezpieczony na wypadek spowodowania wypadku. Propozycja naszej firmy pod tym względem jest szczególnie atrakcyjna, co sprawia, że zaufało nam już wielu klientów. Wybierz nasze ubezpieczenie OC samochodu - jesteśmy pewni, że wpłynie ono na komfort Twojej jazdy.

biuro księgowe
usługi rachunkowe

Profesjonalne biuro księgowe w Łodzi. Istniejemy w branży od wielu lat, co pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia. Dlatego dziś możemy zaproponować naszym klientom najwyższą jakość usług. Rachunki i podatki nie mają przed nami tajemnic - przekonasz się o tym osobiście decydując się na współpracę z naszą firmą.

Restrukturyzacja firm
Pomoc przy restrukturyzacji przedsiębiorstwa

Nasza kancelaria jest prowadzona przez zespół wyspecjalizowany w prawie gospodarczym, który prowadzi analizy sytuacji prawno-finansowej przedsiębiorstw. Restrukturyzacja firm to proces, w którym możemy udzielić doradztwa - pomagamy w przygotowaniu prawnym do tego kroku i pomagamy w poszukiwaniach najlepszych dla działalności gospodarczej rozwiązań.

Rozporządzenie REACH
Dokumenty unijne

Dokumenty unijne to wszystkie dokumenty i przepisy, które są obowiązujące w Unii Europejskiej i służą do regulowania różnych kwestii z życia społecznego i gospodarczego. Jednym z takich dokumentów jest Rozporządzenie REACH, które dotyczy rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń, ograniczeń oraz eliminacji substancji chemicznych. Rozporządzenie ma na celu ochronę zdrowia ludzi i środowiska poprzez kontrolowanie substancji, które są wykorzystywane w przemyśle. Dokumenty unijne mają ogromne znaczenie dla funkcjonowania Unii Europejskiej i kształtowania jej polityki. Wszyscy przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność na terenie UE, muszą przestrzegać tych dokumentów, co jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa i jakości produktów.

Kredyt samochodowy
Auto na raty

Jeśli potrzebujesz auta, ale nie masz wystarczających środków pieniężnych, nie musisz się tym już martwić. Nasza firma z chęcią Ci pomoże poprzez kredyt samochodowy. Oferujemy szeroką bazę modeli, dlatego możesz wybrać ten, który spełnia Twoje oczekiwania. Później my przygotujemy ofertę i będziesz mógł cieszyć się pojazdem.