< Gospodarka, księgowość, banki >

Rekrutacja IT
Rekrutacja w rękach specjalistów

Nie wiesz w jaki sposób pozyskać najlepszych specjalistów? Nie wiesz od czego rozpocząć poszukiwania i co powinno stanowić kryterium wyboru? Jesteśmy przekonani, że rekrutacja pracowników IT oraz inżynierów, wsparta udziałem naszych specjalistów, będzie przebiegała sprawnie, bez jakichkolwiek zarzutów oraz pozwoli podjąć współpracę z najlepszymi w branży. W ten sposób Twoja firma zyska solidne podstawy do rozwoju i będzie mogła budować silne strategie. Zaufaj nam i ciesz się nowymi możliwościami.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego
Fachowy przekład

Zdany egzamin państwowy, upoważnia do stawiania pieczęci potwierdzającej merytoryczną i formalną zgodność przekładu. Przyjmujący standardowe i nietypowe zlecenia tłumacz przysięgły języka angielskiego działa w Poznaniu. Zajmuje się zarówno przekładem pisemnym aktów notarialnych i prawnych, jak i ustną translacją w czasie oficjalnych urzędowych spotkań - choćby w momencie zawierania ślubu. Na stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje - od opisu działalności, po szczegółowy cennik.

Koperty z nadrukiem

Jesteśmy pionierem w dziedzinie innowacyjnych technologii poligraficznych. Dzięki najnowszej generacji maszynom oraz wykwalifikowanemu zespołowi firma Spanton świadczy pionierską usługę - drukowanie kopert. Jesteśmy w stanie na państwa zamówienie stworzyć szablon o każdym rozmiarze z dowolnym nadrukiem.

Korporacyjny Ład Danych
Narzędzia dla biznesu

Przedsiębiorstwo proponuje narzędzie, które ułatwi tworzenie aplikacji rejestrowych, które mają zastosowanie w dużych firmach. Dzięki nim, możliwy jest korporacyjny ład danych, co ułatwia pracę. Narzędzie posiada takie funkcje, jak np. wspieranie procesu zarządzania słownikami w wszelkiego rodzaju bazach i hurtowniach informacji.

teczki na zamówienie
Teczka dla kancelarii

Już od lat projektujemy dla naszych klientów całkowicie wyjątkowe, eleganckie i dostosowane do indywidualnych potrzeb produkty! W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo jedyne w swoim rodzaju teczki na zamówienie. Tego rodzaju wyroby idealnie podkreślą prestiż Państwa kancelarii. Zapraszamy do kontaktu.

Obsługa księgowa Warszawa

Jeżeli interesuje Cię rzetelna obsługa księgowa, Warszawa jest miastem, w którym ją otrzymasz. Nasze biuro działa z myślą o spełnianiu wymagań wszystkich klientów. Niezależnie od tego, jakiej pomocy potrzebujesz, możesz być pewien, że odpowiemy na Twoje oczekiwania i dostarczymy Ci usług na najwyższym poziomie. Rzetelnie i profesjonalnie zrealizowane zadania - na to możesz liczyć nawiązując z nami współpracę. Jesteśmy pewni, że obsługa księgowa przeprowadzona przez naszych specjalistów przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia.

Wynajem pracowników z Azji
Outsourcing

Prowadzisz dużą firmę produkcyjną i stale brakuje Ci rąk do wykonywania codziennych obowiązków na linii produkcyjnej czy w magazynie? A może poszukujesz specjalistów z doświadczeniem w rzadkich dziedzinach? Polecamy Ci nasz wynajem pracowników z Azji. Dzięki temu Twoje obroty wzrosną w szybkim tempie.

Stres w pracy szkolenie
Jak zapobiegać sytuacjom stresowym

Miejsce, w którym spełniamy się zawodowo, może przynosić wiele negatywnych emocji. Zapraszamy na szkolenie o stresie w pracy, które pomoże uporać się z tymi problemami. Podczas kursu wspieramy osoby zatrudnione i ich szefów także w zapobieganiu innym szkodliwym zjawiskom, takim jak wypalenie zawodowe.