< Gospodarka, księgowość, banki >

Rekrutacja IT
Rekrutacja w rękach specjalistów

Nie wiesz w jaki sposób pozyskać najlepszych specjalistów? Nie wiesz od czego rozpocząć poszukiwania i co powinno stanowić kryterium wyboru? Jesteśmy przekonani, że rekrutacja pracowników IT oraz inżynierów, wsparta udziałem naszych specjalistów, będzie przebiegała sprawnie, bez jakichkolwiek zarzutów oraz pozwoli podjąć współpracę z najlepszymi w branży. W ten sposób Twoja firma zyska solidne podstawy do rozwoju i będzie mogła budować silne strategie. Zaufaj nam i ciesz się nowymi możliwościami.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego
Fachowy przekład

Zdany egzamin państwowy, upoważnia do stawiania pieczęci potwierdzającej merytoryczną i formalną zgodność przekładu. Przyjmujący standardowe i nietypowe zlecenia tłumacz przysięgły języka angielskiego działa w Poznaniu. Zajmuje się zarówno przekładem pisemnym aktów notarialnych i prawnych, jak i ustną translacją w czasie oficjalnych urzędowych spotkań - choćby w momencie zawierania ślubu. Na stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje - od opisu działalności, po szczegółowy cennik.

Ubezpieczenie turystyczne
ubezpieczenie turystyczne - compensa

Ubezpieczenie turystyczne to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy często z różnych wyjeżdżają za granicę lub poruszają się po kraju. Atrakcyjne stawki, różne warianty w zależności od pojemności pakietów gwarantują zadowolenie każdego klienta. Ubezpieczenie turystyczne z naszą firmą to gwarancja udanego wyjazdu.

Alimenty Żory

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Prawnej Jacka Wyleżucha. Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej, w celu bliższego poznania szczegółów zakresu usług. To właśnie Jacek Wyleżuch proponuje działanie zgodne z obowiązującymi zasadami etyki adwokackiej. Stale liczy się dla niego sprawiedliwość i obiektywny osąd. Pomaga zatem w postępowaniach z zakresu prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, czy prawnego. Sprawdźcie sami.

Tłumaczenia online
IMHO - szybkie translacje

Działamy szybko, bezpiecznie, dokładnie, a co najważniejsze, pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia online to nasza nowatorska usługa, którą kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i też biznesowych. Przesłanie nam tekstu, dokumentu czy innego źródła do translacji drogą internetową, znacznie przyspiesza czas realizacji zlecenia. IMHO jest w stanie dostarczyć Państwu translację tekstu w wielu różnych kombinacjach językowych. Więcej szczegółów jest dostępnych na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

kancelaria prawna kraków
Usługi księgowe

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak powinny wyglądać doskonałe i nowoczesne usługi księgowe, to bez wątpienia odpowiedź znajdziesz w ofercie współpracy z biurem rachunkowym Conti. Nie ograniczamy się do działania w obrębie Krakowa czy Poznania - staramy się wspierać klientów z całej Polski. Zajmiemy się zarówno standardowymi działaniami, jak i opracowywaniem nowoczesnych strategii.

Biura rachunkowe Opole
Księgowość

Firma z Opola oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu księgowości. Tak jak inne biura rachunkowe, przedsiębiorstwo oferuje prowadzenie podatkowych książek przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtu czy działania z zakresu kadr i płac, takie jak sporządzenia umów o prace czy prowadzenie akt osobowych poszczególnych pracowników.

Tłumacz przysięgły Warszawa

W naszym biurze w Warszawie czeka na Państwa profesjonalny tłumacz przysięgły. Niemiecki, angielski, a także mniej popularne języki to nasz chleb powszedni. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć wszelkie dokumenty, pisma, czy dyplomy i nadać im prawną poprawność. Gwarantujemy rzetelność i dokładność. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Konfekcjonowanie produktów
LeanLogis NEW - sprawne konfekcjonowanie

Nie obawiamy się zleceń wieloetapowych, wymagających perfekcyjnej kontroli jakości na każdym kroku realizacji. Konfekcjonowanie produktów realizujemy zgodnie ze starannie opracowaną strategią, pozwalającą zespołowi LeanLogis NEW zatroszczyć się o terminową realizację oraz wysoka jakość świadczonych usług. Zachęcamy Państwa do bliższego przyjrzenia się naszym propozycjom. Wyposażenie, którym dysponujemy, to zarówno nowoczesny etykieciarki, jak i zgrzewarki do folii. Oferujemy także konkurencyjne ceny usług.

sprzątanie hipermarketów
Oczyszczenie dużych powierzchni

W zakres naszych prac wchodzą porządki w wielkopowierzchniowych punktach. Oferujemy sprzątanie hipermarketów, parkingów podziemnych, galerii handlowych czy pomieszczeń sanitarnych. Chętnie podejmiemy się działań tam, gdzie jedna osoba nie byłaby w stanie wszystkiego uprzątnąć, ponieważ dysponujemy całą ekipą doświadczonych osób oraz odpowiednimi środkami czyszczącymi.