< Gospodarka, księgowość, banki >

Tłumacz przysięgły języka angielskiego
Fachowy przekład

Zdany egzamin państwowy, upoważnia do stawiania pieczęci potwierdzającej merytoryczną i formalną zgodność przekładu. Przyjmujący standardowe i nietypowe zlecenia tłumacz przysięgły języka angielskiego działa w Poznaniu. Zajmuje się zarówno przekładem pisemnym aktów notarialnych i prawnych, jak i ustną translacją w czasie oficjalnych urzędowych spotkań - choćby w momencie zawierania ślubu. Na stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje - od opisu działalności, po szczegółowy cennik.

Koperty z nadrukiem
Koperty z nadrukiem

Jesteśmy pionierem w dziedzinie innowacyjnych technologii poligraficznych. Dzięki najnowszej generacji maszynom oraz wykwalifikowanemu zespołowi firma Spanton świadczy pionierską usługę - drukowanie kopert. Jesteśmy w stanie na państwa zamówienie stworzyć szablon o każdym rozmiarze z dowolnym nadrukiem.

teczki na zamówienie
Teczka dla kancelarii

Już od lat projektujemy dla naszych klientów całkowicie wyjątkowe, eleganckie i dostosowane do indywidualnych potrzeb produkty! W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo jedyne w swoim rodzaju teczki na zamówienie. Tego rodzaju wyroby idealnie podkreślą prestiż Państwa kancelarii. Zapraszamy do kontaktu.

Ubezpieczenie oc samochodu
Ubezpieczenie oc samochodu

Obowiązkowe ubezpieczenie OC samochodu sprawia, że jego właściciel może się czuć odpowiednio zabezpieczony na wypadek spowodowania wypadku. Propozycja naszej firmy pod tym względem jest szczególnie atrakcyjna, co sprawia, że zaufało nam już wielu klientów. Wybierz nasze ubezpieczenie OC samochodu - jesteśmy pewni, że wpłynie ono na komfort Twojej jazdy.

biuro księgowe
usługi rachunkowe

Profesjonalne biuro księgowe w Łodzi. Istniejemy w branży od wielu lat, co pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia. Dlatego dziś możemy zaproponować naszym klientom najwyższą jakość usług. Rachunki i podatki nie mają przed nami tajemnic - przekonasz się o tym osobiście decydując się na współpracę z naszą firmą.

Restrukturyzacja firm
Pomoc przy restrukturyzacji przedsiębiorstwa

Nasza kancelaria jest prowadzona przez zespół wyspecjalizowany w prawie gospodarczym, który prowadzi analizy sytuacji prawno-finansowej przedsiębiorstw. Restrukturyzacja firm to proces, w którym możemy udzielić doradztwa - pomagamy w przygotowaniu prawnym do tego kroku i pomagamy w poszukiwaniach najlepszych dla działalności gospodarczej rozwiązań.