< Gospodarka, księgowość, banki >

Rekrutacja IT
Rekrutacja w rękach specjalistów

Nie wiesz w jaki sposób pozyskać najlepszych specjalistów? Nie wiesz od czego rozpocząć poszukiwania i co powinno stanowić kryterium wyboru? Jesteśmy przekonani, że rekrutacja pracowników IT oraz inżynierów, wsparta udziałem naszych specjalistów, będzie przebiegała sprawnie, bez jakichkolwiek zarzutów oraz pozwoli podjąć współpracę z najlepszymi w branży. W ten sposób Twoja firma zyska solidne podstawy do rozwoju i będzie mogła budować silne strategie. Zaufaj nam i ciesz się nowymi możliwościami.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego
Fachowy przekład

Zdany egzamin państwowy, upoważnia do stawiania pieczęci potwierdzającej merytoryczną i formalną zgodność przekładu. Przyjmujący standardowe i nietypowe zlecenia tłumacz przysięgły języka angielskiego działa w Poznaniu. Zajmuje się zarówno przekładem pisemnym aktów notarialnych i prawnych, jak i ustną translacją w czasie oficjalnych urzędowych spotkań - choćby w momencie zawierania ślubu. Na stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje - od opisu działalności, po szczegółowy cennik.

Ubezpieczenie turystyczne
ubezpieczenie turystyczne - compensa

Ubezpieczenie turystyczne to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy często z różnych wyjeżdżają za granicę lub poruszają się po kraju. Atrakcyjne stawki, różne warianty w zależności od pojemności pakietów gwarantują zadowolenie każdego klienta. Ubezpieczenie turystyczne z naszą firmą to gwarancja udanego wyjazdu.

Alimenty Żory

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Prawnej Jacka Wyleżucha. Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej, w celu bliższego poznania szczegółów zakresu usług. To właśnie Jacek Wyleżuch proponuje działanie zgodne z obowiązującymi zasadami etyki adwokackiej. Stale liczy się dla niego sprawiedliwość i obiektywny osąd. Pomaga zatem w postępowaniach z zakresu prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, czy prawnego. Sprawdźcie sami.

Tłumaczenia online
IMHO - szybkie translacje

Działamy szybko, bezpiecznie, dokładnie, a co najważniejsze, pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia online to nasza nowatorska usługa, którą kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i też biznesowych. Przesłanie nam tekstu, dokumentu czy innego źródła do translacji drogą internetową, znacznie przyspiesza czas realizacji zlecenia. IMHO jest w stanie dostarczyć Państwu translację tekstu w wielu różnych kombinacjach językowych. Więcej szczegółów jest dostępnych na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

Taśmy z nadrukiem
Taśmy do pakowania

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się wykonywaniem wysokiej jakości taśm z nadrukiem. Są to produkty skierowane przede wszystkim do firm, które szukają taniej i skutecznej reklamy. Nasze produkty doskonale sprawdzają się bowiem nie tylko do zaklejania paczek na czas transportu, ale także mogą stanowić doskonały nośnik reklamowy. Nanosimy na nie dowolne wzory, takie jak logo firmy czy hasła reklamowe. Zapewniamy produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania pod każdym względem.

kancelaria prawna kraków
Usługi księgowe

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak powinny wyglądać doskonałe i nowoczesne usługi księgowe, to bez wątpienia odpowiedź znajdziesz w ofercie współpracy z biurem rachunkowym Conti. Nie ograniczamy się do działania w obrębie Krakowa czy Poznania - staramy się wspierać klientów z całej Polski. Zajmiemy się zarówno standardowymi działaniami, jak i opracowywaniem nowoczesnych strategii.

Biura rachunkowe Opole
Księgowość

Firma z Opola oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu księgowości. Tak jak inne biura rachunkowe, przedsiębiorstwo oferuje prowadzenie podatkowych książek przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtu czy działania z zakresu kadr i płac, takie jak sporządzenia umów o prace czy prowadzenie akt osobowych poszczególnych pracowników.

Tłumacz przysięgły Warszawa

W naszym biurze w Warszawie czeka na Państwa profesjonalny tłumacz przysięgły. Niemiecki, angielski, a także mniej popularne języki to nasz chleb powszedni. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć wszelkie dokumenty, pisma, czy dyplomy i nadać im prawną poprawność. Gwarantujemy rzetelność i dokładność. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.