< Gospodarka, księgowość, banki >

Rekrutacja IT
Rekrutacja w rękach specjalistów

Nie wiesz w jaki sposób pozyskać najlepszych specjalistów? Nie wiesz od czego rozpocząć poszukiwania i co powinno stanowić kryterium wyboru? Jesteśmy przekonani, że rekrutacja pracowników IT oraz inżynierów, wsparta udziałem naszych specjalistów, będzie przebiegała sprawnie, bez jakichkolwiek zarzutów oraz pozwoli podjąć współpracę z najlepszymi w branży. W ten sposób Twoja firma zyska solidne podstawy do rozwoju i będzie mogła budować silne strategie. Zaufaj nam i ciesz się nowymi możliwościami.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego
Fachowy przekład

Zdany egzamin państwowy, upoważnia do stawiania pieczęci potwierdzającej merytoryczną i formalną zgodność przekładu. Przyjmujący standardowe i nietypowe zlecenia tłumacz przysięgły języka angielskiego działa w Poznaniu. Zajmuje się zarówno przekładem pisemnym aktów notarialnych i prawnych, jak i ustną translacją w czasie oficjalnych urzędowych spotkań - choćby w momencie zawierania ślubu. Na stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje - od opisu działalności, po szczegółowy cennik.

Ubezpieczenie turystyczne
ubezpieczenie turystyczne - compensa

Ubezpieczenie turystyczne to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy często z różnych wyjeżdżają za granicę lub poruszają się po kraju. Atrakcyjne stawki, różne warianty w zależności od pojemności pakietów gwarantują zadowolenie każdego klienta. Ubezpieczenie turystyczne z naszą firmą to gwarancja udanego wyjazdu.

kancelaria prawna
Usługi księgowe

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak powinny wyglądać doskonałe i nowoczesne usługi księgowe, to bez wątpienia odpowiedź znajdziesz w ofercie współpracy z biurem rachunkowym Conti. Nie ograniczamy się do działania w obrębie Krakowa czy Poznania - staramy się wspierać klientów z całej Polski. Zajmiemy się zarówno standardowymi działaniami, jak i opracowywaniem nowoczesnych strategii.

Konfekcjonowanie produktów
LeanLogis NEW - sprawne konfekcjonowanie

Nie obawiamy się zleceń wieloetapowych, wymagających perfekcyjnej kontroli jakości na każdym kroku realizacji. Konfekcjonowanie produktów realizujemy zgodnie ze starannie opracowaną strategią, pozwalającą zespołowi LeanLogis NEW zatroszczyć się o terminową realizację oraz wysoka jakość świadczonych usług. Zachęcamy Państwa do bliższego przyjrzenia się naszym propozycjom. Wyposażenie, którym dysponujemy, to zarówno nowoczesny etykieciarki, jak i zgrzewarki do folii. Oferujemy także konkurencyjne ceny usług.

sprzątanie hipermarketów
Oczyszczenie dużych powierzchni

W zakres naszych prac wchodzą porządki w wielkopowierzchniowych punktach. Oferujemy sprzątanie hipermarketów, parkingów podziemnych, galerii handlowych czy pomieszczeń sanitarnych. Chętnie podejmiemy się działań tam, gdzie jedna osoba nie byłaby w stanie wszystkiego uprzątnąć, ponieważ dysponujemy całą ekipą doświadczonych osób oraz odpowiednimi środkami czyszczącymi.

Biuro rachunkowe Bytom
Usługi księgowe

Conti to doskonałe biuro rachunkowe w Bytomiu, które wyróżnia się nie tylko ogromnym doświadczeniem, ale również kompetencjami i kwalifikacjami naszych pracowników. Jesteśmy profesjonalni, rzetelni, sprawni i szybcy. Dzięki temu interesy Państwa firmy z pewnością będą w dobrych rękach. Serdecznie zapraszamy.

Outsourcing usług prawnych
Obsługa prawna firm

Zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom oferujemy outsourcing usług prawnych. Wsparcie to może mieć charakter jednorazowej pomocy, jak i stałej współpracy (stałej obsługi realizowanej co miesiąc). Zakres prowadzonych czynności ustalany jest indywidualnie i dopasowany jest do bieżącego zapotrzebowania danej firmy.

Koperty z nadrukiem

Jesteśmy pionierem w dziedzinie innowacyjnych technologii poligraficznych. Dzięki najnowszej generacji maszynom oraz wykwalifikowanemu zespołowi firma Spanton świadczy pionierską usługę - drukowanie kopert. Jesteśmy w stanie na państwa zamówienie stworzyć szablon o każdym rozmiarze z dowolnym nadrukiem.

Kredyty gotówkowe

Najtańsze kredyty gotówkowe – fachowa konsultacja i pomoc w wyszukiwaniu najlepszych ofert. Nasi doświadczeni doradcy, którzy gruntownie znają rynek, wyręczą Państwa w znalezieniu optymalnego rozwiązania. Najtańsze kredyty hipoteczne są w zasięgu Twojej ręki – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w to uwierzyć.

Rozliczenia ZUS Wrocław
Obsługa kadrowo-płacowa firm

Oferujemy usługi związane z prowadzeniem księgowości w firmie, obsługę kadrowo-płacową przedsiębiorstw i rozliczenia ZUS. Zajmujemy się obliczaniem podatków od wypłat pracowniczych, przygotowywaniem odpowiednich wniosków PIT i sporządzaniem zestawień rocznych. Nasza kancelaria doradztwa podatkowego mieści się we Wrocławiu.