< Gospodarka, księgowość, banki >

Tłumacz przysięgły języka angielskiego
Fachowy przekład

Zdany egzamin państwowy, upoważnia do stawiania pieczęci potwierdzającej merytoryczną i formalną zgodność przekładu. Przyjmujący standardowe i nietypowe zlecenia tłumacz przysięgły języka angielskiego działa w Poznaniu. Zajmuje się zarówno przekładem pisemnym aktów notarialnych i prawnych, jak i ustną translacją w czasie oficjalnych urzędowych spotkań - choćby w momencie zawierania ślubu. Na stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje - od opisu działalności, po szczegółowy cennik.

Koperty z nadrukiem
Koperty z nadrukiem

Jesteśmy pionierem w dziedzinie innowacyjnych technologii poligraficznych. Dzięki najnowszej generacji maszynom oraz wykwalifikowanemu zespołowi firma Spanton świadczy pionierską usługę - drukowanie kopert. Jesteśmy w stanie na państwa zamówienie stworzyć szablon o każdym rozmiarze z dowolnym nadrukiem.

Korporacyjny Ład Danych
Narzędzia dla biznesu

Przedsiębiorstwo proponuje narzędzie, które ułatwi tworzenie aplikacji rejestrowych, które mają zastosowanie w dużych firmach. Dzięki nim, możliwy jest korporacyjny ład danych, co ułatwia pracę. Narzędzie posiada takie funkcje, jak np. wspieranie procesu zarządzania słownikami w wszelkiego rodzaju bazach i hurtowniach informacji.

teczki na zamówienie
Teczka dla kancelarii

Już od lat projektujemy dla naszych klientów całkowicie wyjątkowe, eleganckie i dostosowane do indywidualnych potrzeb produkty! W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo jedyne w swoim rodzaju teczki na zamówienie. Tego rodzaju wyroby idealnie podkreślą prestiż Państwa kancelarii. Zapraszamy do kontaktu.

Wynajem pracowników z Azji
Outsourcing

Prowadzisz dużą firmę produkcyjną i stale brakuje Ci rąk do wykonywania codziennych obowiązków na linii produkcyjnej czy w magazynie? A może poszukujesz specjalistów z doświadczeniem w rzadkich dziedzinach? Polecamy Ci nasz wynajem pracowników z Azji. Dzięki temu Twoje obroty wzrosną w szybkim tempie.

Stres w pracy szkolenie
Jak zapobiegać sytuacjom stresowym

Miejsce, w którym spełniamy się zawodowo, może przynosić wiele negatywnych emocji. Zapraszamy na szkolenie o stresie w pracy, które pomoże uporać się z tymi problemami. Podczas kursu wspieramy osoby zatrudnione i ich szefów także w zapobieganiu innym szkodliwym zjawiskom, takim jak wypalenie zawodowe.

Srebrne monety bulionowe
Inwestowanie w monety srebrne

Interesujecie się numizmatyką lub szukasz pewnej inwestycji? W takim razie warto, abyście przyjrzeli się naszej ofercie! Znajdziecie w niej niezwykłe srebrne monety bulionowe, które będą ciekawym uzupełnieniem już istniejącej kolekcji lub doskonałym początkiem nowej. Można u nas nabyć produkty z unikalnymi awersami i rewersami (np. z Amerykańskim Orłem, Kanadyjskim Liściem Klonowym lub z Australijskim Koalą). Polecamy również srebro inwestycyjne dostępne w postaci sztabek o różnej wadze. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej!

Ubezpieczenia współpraca
Dołącz do zespołu specjalistów ds. ubezpieczeń

Jeśli jesteś osobą komunikatywną i konkretną, a w dodatku masz doświadczenie zawodowe w handlu lub obsłudze produktów finansowych - zgłoś się do nas! Stale poszukujemy nowych partnerów do współpracy w zakresie sprzedaży ubezpieczeń. Oferujemy szkolenia efektywnościowe w wygodnej, e-learningowej formie oraz możliwość uruchomienia własnego biura.

biuro rachunkowe Warszawa
biuro rachunkowe Warszawa

Poszukujecie Państwo firmy, która wykona dla Państwa audyt? Polecamy nasze biuro rachunkowe - Warszawa. Zachęcamy do odwiedzenia nas w biurze lub do kontaktu mailowego lub telefonicznego, gdzie możecie dowiedzieć się Państwo więcej na temat wykonywanej przez nas działalności. Taxeo- Twoje biuro rachunkowe w Warszawie.