< Fundacje, organizacje pozarządowe, religia >

Elewacje i termorenowacje
Kategorie przyznawania nagród

Organizowany przez ostatnie ponad 20 lat konkurs budowlany zmienił swoje podstawowe założenia z uwagi na rozszerzenie zakresu działania o nowe obiekty. Z tego powodu zrezygnowano z przyznawania nagród w licznych kategoriach (m.in elewacje i termorenowacje, zdrowie, wnętrza, sport i rekreacja). W zamian wyodrębniono podział na budynki nowe oraz zmodernizowane.

świece komunijne
Akcesoria do przyjęcia sakramentu

Twoje dziecko szykuje się do przyjęcia drugiego w życiu - po chrzcie - sakramentu? W trakcie uroczystości na pewno niezbędne mu będą ozdoby oraz świece komunijne, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym z dewocjonaliami. Parafinowe produkty dostępne są w licznych rozmiarach oraz wzorach religijnych.

Prywatny detektyw Warszawa
Ex Facto

Często dzieje się tak, że okoliczności życiowe wymuszają na nas przeprowadzenie jakiegoś śledztwa na własną rękę. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z pomocy profesjonalistów - każdy nasz prywatny detektyw Was w tym wesprze. Zajmujemy się między innymi takimi sprawami, jak poszukiwanie osób zaginionych i informatyka śledcza, jak i chociażby poszukiwanie dłużników. Dzięki temu możecie być spokojni, że niezależnie od charakteru i stopnia dyskrecji danego problemu postaramy się pomóc. Działamy w Warszawie.

Dewocjonalia sklep internetowy

Szukasz akcesoriów do wyposażenia kościoła albo salki katechetycznej? A może potrzebujesz pomysłu na prezent z okazji chrzcin i innych uroczystości? Polecamy dewocjonalia! Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór produktów takich, jak obrazy, dzwonki, klęczniki, krzyże, spowiedniki czy lichtarze i wiele innych.

Fundacja autyzm
Pomoc dla autystycznych dzieci

Głęboko wierzymy, że każde dziecko zasługuje na zrozumienie i szczęśliwe dzieciństwo. Niestety, niektóre nie neurotypowe dzieci są pozbawione tych praw. Nasza fundacja wyjaśnia, że autyzm to nie wyrok: dzieci, które mają tę przypadłość mogą wieść spokojne, szczęśliwe życie, jeśli otrzymają odpowiednią pomoc.

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych
Świeczniki i wazony na uroczystości weselne

Zawarcie związku małżeńskiego to bardzo poważny krok w życiu młodych ludzi. Decydując się na organizację imprezy dla znajomych i rodziny, warto pomyśleć o odpowiedniej oprawie tego szczególnego dnia. Nasza wypożyczalnia dekoracji ślubnych oferuje między innymi świeczniki, a także wazony na świeże kwiaty.