< Fitness i sport >

Tanie narty
Narty i odzież na stok

Dobra odzież narciarka jest bardzo istotna na stoku. Zachęcamy do zakupu w sklepie internetowym z renomowaną markową odzieżą narciarską oraz tanimi nartami i innym sprzętem sportowym. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem nart firmy Elan, serdecznie zapraszamy do zakupu oraz kontaktu i zakupu w naszym sklepie.

fitness trampoliny
Trampolina do ćwiczeń

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem salom sportowym oraz ośrodkom gimnastyczno-akrobatycznym właściwego sprzętu do fitnessu oraz wyposażenia, które nie tylko wspomoże zawodników w treningu, ale i zapewni im bezpieczeństwo. Każda trampolina do ćwiczeń firmy Perfekt Jump charakteryzuje się nie tylko samodzielnym dostosowaniem jej długości do potrzeb, umożliwiając wykonanie nawet o pięć razy więcej skoków, co na innych powierzchniach, ale i posiada kółka, dzięki którym można przenieść urządzenie w inne miejsce.

Producent sprzętu na siłownie
Siłownia outdoor

Plenerowe zestawy fitness są wygodne dla ludzi, którzy mimo wielu obowiązków chcą aktywnie spędzać czas. Z ustawionych w parku przyrządów do ćwiczeń można skorzystać w czasie joggingu lub w drodze do domu. Producent sprzętu na siłownie plenerowe oferuje liczne urządzenia na pylonach i słupach, które urozmaicą przestrzeń miejską. W naszym asortymencie znajdują się takie przyrządy, jak prasa nożna, surfery, podciągi czy drabinki i drążki do podciągania.

Ochraniacze piszczeli

Trenujesz sztuki walki? Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zaopatrz się w niezbędne akcesoria. W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości ochraniacze na piszczele od najlepszych producentów. Produkt chroni nogę przed urazami podczas walki i daje sporo swobody przy poruszaniu się. Spełnia swoje zadanie zarówno podczas treningu, jak i w trakcie zawodów. Wybierz spośród wielu fasonów dopasowanych do kształtu kończyny. Postaw na wygodę oraz precyzyjne wykonanie z naszym sklepem internetowym rywal-sport.pl.