< Fitness i sport >

PPL A
Air Res Aviation - nauka latania

Błękit nieba od zawsze fascynował człowieka, a motyw latania pojawia się już w najstarszym mitach i legendach. Dziś każdy może wznieść się w powietrze, a nawet spróbować sterowania samolotem. Wystarczy tylko skończyć 16 lat oraz przejść odpowiednie badania lekarskie i można przystąpić do kursu PPL (A). Air Res Aviation oferuje profesjonalne szkolenia w tym zakresie. Nasi doświadczeni instruktorzy w sposób ciekawy przedstawią wszystkie zagadnienia teoretyczne i pozwolą na praktyczne zajęcia na obiektach lotniskowych. Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej.

Tanie narty
Narty i odzież na stok

Dobra odzież narciarka jest bardzo istotna na stoku. Zachęcamy do zakupu w sklepie internetowym z renomowaną markową odzieżą narciarską oraz tanimi nartami i innym sprzętem sportowym. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem nart firmy Elan, serdecznie zapraszamy do zakupu oraz kontaktu i zakupu w naszym sklepie.

fitness trampoliny
Trampolina do ćwiczeń

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem salom sportowym oraz ośrodkom gimnastyczno-akrobatycznym właściwego sprzętu do fitnessu oraz wyposażenia, które nie tylko wspomoże zawodników w treningu, ale i zapewni im bezpieczeństwo. Każda trampolina do ćwiczeń firmy Perfekt Jump charakteryzuje się nie tylko samodzielnym dostosowaniem jej długości do potrzeb, umożliwiając wykonanie nawet o pięć razy więcej skoków, co na innych powierzchniach, ale i posiada kółka, dzięki którym można przenieść urządzenie w inne miejsce.

Wyjazdy na mecze

Interesują Cię wyjazdy na mecze całego świata? Tylko z naszą ofertą możesz zobaczyć najważniejsze rozgrywki piłkarskie w Europie czy świecie! Wystarczy tylko zapoznać się z naszą szczegółową ofertą i skorzystać z proponowanych usług. To inwestycja w świetną podróż, najlepszą rozrywkę i niezapomniane emocje.