< Dbanie o zdrowie i wygląd >

Aparaty słuchowe dla dzieci
Aparaty do uszu

Dostępne w naszym asortymencie przyrządy poprawiające komfort życia oraz zdrowie, są idealnym rozwiązaniem także dla najmłodszych. Specjalnie dla nich zostały stworzone profesjonalne aparaty słuchowe dla dzieci. Są jednocześnie dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. To nie tylko świetne rozwiązanie dla pociech, ale także ich rodziców. Warto skontaktować się bezpośrednio z nami, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat coraz częstszych schorzeń uszu. Ważne informacje znajdują się także na naszej stronie.

prywatny ośrodek odwykowy
Spokojny obiekt odwykowy

W jaki sposób zadbać o swój organizm w momencie, gdy czujemy, że ciężko jest wyjść nam z nałogu? Primum Vivere to prywatny ośrodek odwykowy, w którym zrobimy co w naszej mocy, by wesprzeć Państwa w procesie stopniowego powracania do równowagi. Nasza kadra wesprze Was w przypadku alkoholizmu, lekomanii czy narkomanii, a oprócz pomocy stricte teoretycznej znajdziecie też u nas lekarzy, którzy między innymi zajmą się dokładną diagnozą bieżącego stanu Waszego organizmu. Siedziba obiektu mieści się w Działach.

Rezonans magnetyczny Poznań
Lux Med Diagnostyka - badania kontrolne

W przypadku schorzeń układu nerwowego lub kręgosłupa potrzebne jest stuprocentowe potwierdzenie przypuszczeń lekarza specjalisty. Rezonans magnetyczny jest narzędziem pozwalającym na dokładne sprawdzenie badanego organu i przystąpienie do dalszych działań. Gabinety Lux Med Diagnostyka z Poznania wykonują tego typu czynności kontrolne. Dokładne informacje zostały opublikowane na stronie internetowej.

Laserowa korekcja wzroku
Laserowa korekcja wzroku w Szczecinie - Dom Lekarski

W naszym gabinecie okulistycznym wykonujemy komputerowe badanie wzroku. Nasz specjalista dokona pełnej diagnozy i doradzi jakie szkła najlepiej się nadają. Miła obsługa i zaawansowane komputerowe badanie wzroku czynią nas gabinetem przyjaznym i godnym polecenia. Centrum Medyczne Dom Lekarski to również miejsce, w którym możliwa jest laserowa korekcja wzroku. Za pomocą precyzyjnych i nowoczesnych urządzeń w krótkim czasie możliwa jest bezbolesna, laserowa korekcja wzroku i poprawienie jego ostrości.

Fizjoterapeuta Szczecin
Fizjoterapia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu fizjoterapeutycznego w Szczecinie. To właśnie tutaj wykonywany jest najlepszy masaż leczniczy! Gwarantujemy pełne zadowolenie każdego pacjenta, który skorzysta z naszych usług. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych usług, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Możesz także odwiedzić naszą oficjalną witrynę internetową. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy na najwyższym poziomie! Odpręż się i zrelaksuj razem z nami...

Rehabilitacja Bydgoszcz
Wsparcie seniorów w ośrodku Atma

Atma to nowo otwarte centrum rehabilitacji w Bydgoszczy, którego zakres działania ukierunkowany jest przede wszystkim na osoby starsze. Jako dom seniora i ośrodek leczniczy w jednym staramy się wspierać osoby starsze w odzyskiwaniu zdrowia oraz sprawności fizycznej. Pracują u nas specjaliści, w tym lekarze interniści, neurolog, psychiatra. Prowadzimy turnusy fizjoterapeutyczne i przyjmujemy podopiecznych na pobyty długoterminowe. Pokoje wyposażone są w sposób przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

Zaćma
Szpital Zaborze Sp. z o.o.

Witaj w Szpital Zaborze Sp. z o.o. w Zabrzu. Operacja na zaćmę doskonale się sprawdza w leczeniu tej choroby. Dziś dzięki nowoczesnym metodom nie musimy już czekać do zaawansowanej fazy choroby. Laserowe urządzenie rozbija zmętniałą soczewkę oka, a następnie lekarz wykonuje nacięcie, pod które wprowadza soczewkę sztuczną, elastyczną, idealnie dostosowującą się do oka. Dzięki temu pacjent na nowo zyskuje w pełni ostre widzenie kształtów oraz barw, nawet do późnej starości. Nie zwlekaj, zgłoś się na zabieg.

zdrowa żywność hurtownia
AGA Natura - jedzenie bez konserwantów

Jesteśmy doświadczonym sklepem internetowym, który zdaje sobie sprawę, że tylko naturalne składniki odżywcze mogą przyczynić się do odpowiedniego funkcjonowania organizmu. AGA Natura to hurtownia zdrowej żywności, która w swojej ofercie posiada między innymi mąki, makarony, kasze, kakao, bakalie, oleje, orzechy, a także pasty kanapkowe oraz produkty bezglutenowe. Każdy sprzedawany przez nas produkt cechuje brak jakichkolwiek konserwantów oraz sztucznych barwników, unikamy również dodatkowej soli oraz cukrów.

Skleroterapia
Mediconcept - chirurgia ogólna

W naszych gabinetach przyjmujemy pacjentów, którzy cierpią z powodu nieestetycznych zmian widocznych na skórze. Mamy tutaj na myśli m.in. żylaki, które dla wielu osób - szczególnie kobiet - są wstydliwym problemem. Istnieje wiele metod walki z tym schorzeniem. Do jednych z nich należy skleroterapia, która jest wykonywana We Wrocławiu w gabinetach Mediconcept. W największym skrócie polega ona na wstrzyknięciu w światło żył dawki środków medycznych. Dokładny opis tej procedury znajdą Państwo na stronie internetowej przychodni.

Turnusy rehabilitacyjne
Największy wybór turnusów

Dla poszukiwaczy atrakcji i osób pragnących w najlepszych warunkach wracać do zdrowia, Centrum Wczasów Rehabilitacyjnych przygotowało bogatą ofertę turnusów w górach, nad morzem i w innych miejscach naszego kraju. Posiadamy w ofercie rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego klienta, który może indywidualnie dostosować swoje potrzeby do danej oferty. Dzięki szerokiemu wyborowi gwarantujemy możliwość wybrania wymarzonych atrakcji, a sami polecamy najlepsze kurorty w postaci Solca Zdrój, Ciechocinka czy Nałęczowa.

Usługi ginekologiczne Łódź
Prywatny gabinet lekarski

Zlokalizowany w Łodzi gabinet lekarski oferuje usługi ginekologiczne. W ich zakresie znajduje się m.in. opieka nad kobietą ciężarną, w której zawiera się kardiotokografia czy diagnostyka ultrasonograficzna w 2, 3 i 4D. Na miejscu realizowane są również zabiegi i porady dermatologiczne w przypadku takich problemów, jak np. włókniaki.

Stomatolog Gdańsk
Leczenie zębów

W gabinecie Dentineo oferujemy wybielanie nakładkowe zębów metodą Formulation+. Stomatolog nakłada żel aktywny na zęby, a następnie poddaje go działaniu naświetlania specjalnej lampy. Po około godzinie twój uśmiech będzie jaśniejszy nawet o kilkanaście tonów. Innym sposobem na nadanie ładnego wyglądu uzębieniu jest założenie licówek, czyli specjalnych tipsów naklejanych na powierzchnię zębów. W naszym gabinecie zawsze możesz liczyć na profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Każde koszty są warte efektu. Zapraszamy do Gdańka

Weterynarz Wrocław

Właściciele czworonogów, którzy traktują koty i psy jak członków rodziny, wiedzą jak ważna jest profilaktyka zdrowotna. Weterynarz w Gabinecie Dolittle we Wrocławiu wykonuje szczepienia przeciw chorobom zakaźnym, zajmuje się zwalczaniem pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych, udziela porad żywieniowych dostosowanych do rasy, masy, wielkości i ogólnego stanu organizmu.

Usg jamy brzusznej Szczecin
Aparat do diagnostyki w Neocard

Ucisk w brzuchu, kłucie po prawej stronie, ciągłe uczucie wzdęcia i problemy z wypróżnieniem - niektóre schorzenia związane z przewodem pokarmowym, a właściwie większość z nich, można przeprowadzić przy użyciu aparatu USG. Szczecińska klinika Neocard podejmuje się wykonania badania wątroby, pęcherzyka i przewodu żółciowego, nerki, pęcherza moczowego, śledziony, trzustki, stercza, a także kobiecych narządów płciowych. Sprzęt (model F37), z jakiego korzystamy, pochodzi od japońskiej firmy Hitachi-Aloka.