< Dbanie o zdrowie i wygląd >

Aparaty słuchowe dla dzieci
Aparaty do uszu

Dostępne w naszym asortymencie przyrządy poprawiające komfort życia oraz zdrowie, są idealnym rozwiązaniem także dla najmłodszych. Specjalnie dla nich zostały stworzone profesjonalne aparaty słuchowe dla dzieci. Są jednocześnie dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. To nie tylko świetne rozwiązanie dla pociech, ale także ich rodziców. Warto skontaktować się bezpośrednio z nami, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat coraz częstszych schorzeń uszu. Ważne informacje znajdują się także na naszej stronie.

Powiększanie ust Bydgoszcz
Piękne usta

Myśląc, iż kobiety uważane za symbole idealnego piękna faktycznie pozbawione są jakichkolwiek defektów, jesteśmy w błędzie. Niejednokrotnie nad wizerunkiem gwiazd pracuje sztab fachowców, w tym lekarzy, kosmetologów i fryzjerów. Jedną z metod powszechnie uznawaną i stosowaną jest powiększanie i formowanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego. Zabieg ten, pod warunkiem, iż wykonywany jest przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza, jest całkowicie bezpieczny i niemalże bezbolesny. Efekty widoczne są gołym okiem od razu po zabiegu, natomiast opuchlizna wywołana ingerencją w strukturę skóry utrzymuje się zaledwie przez kilka dni.

prywatny ośrodek odwykowy
Spokojny obiekt odwykowy

W jaki sposób zadbać o swój organizm w momencie, gdy czujemy, że ciężko jest wyjść nam z nałogu? Primum Vivere to prywatny ośrodek odwykowy, w którym zrobimy co w naszej mocy, by wesprzeć Państwa w procesie stopniowego powracania do równowagi. Nasza kadra wesprze Was w przypadku alkoholizmu, lekomanii czy narkomanii, a oprócz pomocy stricte teoretycznej znajdziecie też u nas lekarzy, którzy między innymi zajmą się dokładną diagnozą bieżącego stanu Waszego organizmu. Siedziba obiektu mieści się w Działach.

Rezonans magnetyczny Poznań
Lux Med Diagnostyka - badania kontrolne

W przypadku schorzeń układu nerwowego lub kręgosłupa potrzebne jest stuprocentowe potwierdzenie przypuszczeń lekarza specjalisty. Rezonans magnetyczny jest narzędziem pozwalającym na dokładne sprawdzenie badanego organu i przystąpienie do dalszych działań. Gabinety Lux Med Diagnostyka z Poznania wykonują tego typu czynności kontrolne. Dokładne informacje zostały opublikowane na stronie internetowej.

Produkcja kosmetyków
RnS Group - produkujemy kremy, maści i inne artykuły pielęgnacyjne

Szukasz firmy, do której zadań należy kompleksowa produkcja kosmetyków? Wejdź na stronę RnS Group, gdzie znajdziesz zespół który zajmie się wytwarzaniem kremów czy balsamów od podstaw. Możemy samodzielnie przygotować receptury lub wymieszać składniki dokładnie według zaleceń Klienta. Wybierając nasze usługi sam wybierasz w co będą zapakowane produkty - dysponujemy ampułkami, słoikami, saszetkami i buteleczkami. Do naszych zadań należy również konfekcja - etykietowanie i pakowanie w pudełka czy paczki zbiorcze.

Laserowa korekcja wzroku
Laserowa korekcja wzroku w Szczecinie - Dom Lekarski

W naszym gabinecie okulistycznym wykonujemy komputerowe badanie wzroku. Nasz specjalista dokona pełnej diagnozy i doradzi jakie szkła najlepiej się nadają. Miła obsługa i zaawansowane komputerowe badanie wzroku czynią nas gabinetem przyjaznym i godnym polecenia. Centrum Medyczne Dom Lekarski to również miejsce, w którym możliwa jest laserowa korekcja wzroku. Za pomocą precyzyjnych i nowoczesnych urządzeń w krótkim czasie możliwa jest bezbolesna, laserowa korekcja wzroku i poprawienie jego ostrości.

Fizjoterapeuta Szczecin
Fizjoterapia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu fizjoterapeutycznego w Szczecinie. To właśnie tutaj wykonywany jest najlepszy masaż leczniczy! Gwarantujemy pełne zadowolenie każdego pacjenta, który skorzysta z naszych usług. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych usług, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Możesz także odwiedzić naszą oficjalną witrynę internetową. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy na najwyższym poziomie! Odpręż się i zrelaksuj razem z nami...

Rehabilitacja Bydgoszcz
Wsparcie seniorów w ośrodku Atma

Atma to nowo otwarte centrum rehabilitacji w Bydgoszczy, którego zakres działania ukierunkowany jest przede wszystkim na osoby starsze. Jako dom seniora i ośrodek leczniczy w jednym staramy się wspierać osoby starsze w odzyskiwaniu zdrowia oraz sprawności fizycznej. Pracują u nas specjaliści, w tym lekarze interniści, neurolog, psychiatra. Prowadzimy turnusy fizjoterapeutyczne i przyjmujemy podopiecznych na pobyty długoterminowe. Pokoje wyposażone są w sposób przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

Badania genetyczne
Oferta testów genetycznych w laboratoriach ALAB

Wykonacie u nas Państwo diagnostyczne testy krwi z każdej dziedziny medycznej. W ALAB przeprowadzamy między innymi specjalistyczne badania genetyczne. Najczęściej wykonywanym przez nas testem jakościowym i ilościowym jest Real-Time PCR, który wykazuje obecność lub brak materiału w próbce oraz jego ewentualną ilość. Dzięki tym testom można sprawdzić ryzyko obciążenia rakiem piersi, sutków, jajników, prostaty oraz jelita grubego, które mogą być dziedziczone, jeśli występowały w historii rodzinnej Pacjenta.

dieta 1000 kalorii
Potrawy dietetyczne

Jeżeli pragniecie państwo zrzucić kilka zbędnych kilogramów albo zaopatrzyć się w najlepsze potrawy na co dzień, polecamy naszą dietę 1000 kalorii. Dostosowaliśmy ją specjalnie do państwa potrzeb, układając w naszym menu cateringowym takie dania, które pozwolą na skuteczne odchudzanie. Do tego typu jadłospisu należą między innymi mleko odtłuszczone, ryby morskie i mięso drobiowe bez skóry. Możecie być pewni, że skorzystanie z naszych usług cateringowych wpłynie na państwa samopoczucie i zaopatrzy was w zdrowe, smaczne dania.

Zaćma
Szpital Zaborze Sp. z o.o.

Witaj w Szpital Zaborze Sp. z o.o. w Zabrzu. Operacja na zaćmę doskonale się sprawdza w leczeniu tej choroby. Dziś dzięki nowoczesnym metodom nie musimy już czekać do zaawansowanej fazy choroby. Laserowe urządzenie rozbija zmętniałą soczewkę oka, a następnie lekarz wykonuje nacięcie, pod które wprowadza soczewkę sztuczną, elastyczną, idealnie dostosowującą się do oka. Dzięki temu pacjent na nowo zyskuje w pełni ostre widzenie kształtów oraz barw, nawet do późnej starości. Nie zwlekaj, zgłoś się na zabieg.

zdrowa żywność hurtownia
AGA Natura - jedzenie bez konserwantów

Jesteśmy doświadczonym sklepem internetowym, który zdaje sobie sprawę, że tylko naturalne składniki odżywcze mogą przyczynić się do odpowiedniego funkcjonowania organizmu. AGA Natura to hurtownia zdrowej żywności, która w swojej ofercie posiada między innymi mąki, makarony, kasze, kakao, bakalie, oleje, orzechy, a także pasty kanapkowe oraz produkty bezglutenowe. Każdy sprzedawany przez nas produkt cechuje brak jakichkolwiek konserwantów oraz sztucznych barwników, unikamy również dodatkowej soli oraz cukrów.

Skleroterapia
Mediconcept - chirurgia ogólna

W naszych gabinetach przyjmujemy pacjentów, którzy cierpią z powodu nieestetycznych zmian widocznych na skórze. Mamy tutaj na myśli m.in. żylaki, które dla wielu osób - szczególnie kobiet - są wstydliwym problemem. Istnieje wiele metod walki z tym schorzeniem. Do jednych z nich należy skleroterapia, która jest wykonywana We Wrocławiu w gabinetach Mediconcept. W największym skrócie polega ona na wstrzyknięciu w światło żył dawki środków medycznych. Dokładny opis tej procedury znajdą Państwo na stronie internetowej przychodni.