< Dbanie o zdrowie i wygląd >

Aparaty słuchowe dla dzieci
Aparaty do uszu

Dostępne w naszym asortymencie przyrządy poprawiające komfort życia oraz zdrowie, są idealnym rozwiązaniem także dla najmłodszych. Specjalnie dla nich zostały stworzone profesjonalne aparaty słuchowe dla dzieci. Są jednocześnie dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. To nie tylko świetne rozwiązanie dla pociech, ale także ich rodziców. Warto skontaktować się bezpośrednio z nami, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat coraz częstszych schorzeń uszu. Ważne informacje znajdują się także na naszej stronie.

Rezonans magnetyczny Poznań
Lux Med Diagnostyka - badania kontrolne

W przypadku schorzeń układu nerwowego lub kręgosłupa potrzebne jest stuprocentowe potwierdzenie przypuszczeń lekarza specjalisty. Rezonans magnetyczny jest narzędziem pozwalającym na dokładne sprawdzenie badanego organu i przystąpienie do dalszych działań. Gabinety Lux Med Diagnostyka z Poznania wykonują tego typu czynności kontrolne. Dokładne informacje zostały opublikowane na stronie internetowej.

Laserowa korekcja wzroku
Laserowa korekcja wzroku w Szczecinie - Dom Lekarski

W naszym gabinecie okulistycznym wykonujemy komputerowe badanie wzroku. Nasz specjalista dokona pełnej diagnozy i doradzi jakie szkła najlepiej się nadają. Miła obsługa i zaawansowane komputerowe badanie wzroku czynią nas gabinetem przyjaznym i godnym polecenia. Centrum Medyczne Dom Lekarski to również miejsce, w którym możliwa jest laserowa korekcja wzroku. Za pomocą precyzyjnych i nowoczesnych urządzeń w krótkim czasie możliwa jest bezbolesna, laserowa korekcja wzroku i poprawienie jego ostrości.

Zaćma
Szpital Zaborze Sp. z o.o.

Witaj w Szpital Zaborze Sp. z o.o. w Zabrzu. Operacja na zaćmę doskonale się sprawdza w leczeniu tej choroby. Dziś dzięki nowoczesnym metodom nie musimy już czekać do zaawansowanej fazy choroby. Laserowe urządzenie rozbija zmętniałą soczewkę oka, a następnie lekarz wykonuje nacięcie, pod które wprowadza soczewkę sztuczną, elastyczną, idealnie dostosowującą się do oka. Dzięki temu pacjent na nowo zyskuje w pełni ostre widzenie kształtów oraz barw, nawet do późnej starości. Nie zwlekaj, zgłoś się na zabieg.

Stomatolog Gdańsk
Leczenie zębów

W gabinecie Dentineo oferujemy wybielanie nakładkowe zębów metodą Formulation+. Stomatolog nakłada żel aktywny na zęby, a następnie poddaje go działaniu naświetlania specjalnej lampy. Po około godzinie twój uśmiech będzie jaśniejszy nawet o kilkanaście tonów. Innym sposobem na nadanie ładnego wyglądu uzębieniu jest założenie licówek, czyli specjalnych tipsów naklejanych na powierzchnię zębów. W naszym gabinecie zawsze możesz liczyć na profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Każde koszty są warte efektu. Zapraszamy do Gdańka

Usg jamy brzusznej Szczecin
Aparat do diagnostyki w Neocard

Ucisk w brzuchu, kłucie po prawej stronie, ciągłe uczucie wzdęcia i problemy z wypróżnieniem - niektóre schorzenia związane z przewodem pokarmowym, a właściwie większość z nich, można przeprowadzić przy użyciu aparatu USG. Szczecińska klinika Neocard podejmuje się wykonania badania wątroby, pęcherzyka i przewodu żółciowego, nerki, pęcherza moczowego, śledziony, trzustki, stercza, a także kobiecych narządów płciowych. Sprzęt (model F37), z jakiego korzystamy, pochodzi od japońskiej firmy Hitachi-Aloka.

sprzęt ortopedyczny
achowanie kończyn w odpowiedniej pozycji

Po wypadku, złamaniu, skręceniu kostki czy operacji na kręgosłupie, pacjenci długo dochodzą do zdrowia. Aby skrócić proces rehabilitacji i podnieść komfort przyjmowanych chorych, dobrze jest pamiętać o odpowiednim wyposażeniu gabinetów. Sprzedajemy sprzęt ortopedyczny ułatwiający zachowanie kończyn w odpowiedniej pozycji i dający ulgę w bólach różnego rodzaju. Polecamy przede wszystkim ortezy: stawu łokciowego, barku, miednicy, nadgarstka i dłoni, dla dzieci, a także temblaki, pasy, kołnierze i gorsety.

Naturalne leczenie raka
Medycyna alternatywna

Bioenergoterapeutka, joginka i jasnowidzka z 30-letnim doświadczeniem oferuje niekonwencjonalne leczenie raka. Na swojej stronie wyczerpująco opisuje kroki, jakie trzeba podjąć, by zadbać o swoje zdrowie i nie dać się chorobom. Jest to m.in. regularna aktywność fizyczna, okresowe głodówki, eliminacja cukru z diety i nie tylko.

wyposażenie gabinetów stomatologicznych
Sprzedaż i serwis urządzeń dentystycznych

W trakcie swojej pracy dentyści wykorzystują wiele urządzeń. My dbamy o to, by wyposażenie gabinetów stomatologicznych było sprawne. Wśród naszych usług znajdują się przeglądy gwarancyjne, techniczne, konsultacje w zakresie doboru urządzeń, naprawa sprzętu i pomoc zdalna przy obsłudze oprogramowania.

Zaopatrzenie medyczne

W naszej ofercie znaleźć można profesjonalne zaopatrzenie medyczne, dzięki któremu można wyposażyć zarówno przychodnie, jak i gabinety, czy szpitale. Dysponujemy specjalistycznymi meblami: łóżkami zabiegowymi, kozetkami lekarskimi oraz fotelami ginekologicznymi. Można u nas nabyć również parawany oraz stojaki na kroplówki.

Odzież dla ratownictwa medycznego
Stroje dla służby zdrowia

Nasza firma od kilkudziesięciu lat projektuje i wykonuje odzież służącą na co dzień osobom wykonującym zawody związane ze szpitalem. Naszą specjalizacją jest różnorodna odzież dla ratownictwa medycznego damska oraz męska taka jak m.in. bluzy polarowe, kamizelki, koszulki, spodnie oraz szeroki wybór obuwia specjalistycznego.

Durr Dental
Wyposażenie gabinetu stomatologicznego

Oferujemy urządzenia niezbędne w pracy dentysty. Durr Dental to firma, która od kilkudziesięciu lat dostarcza nowoczesnych i solidnych rozwiązań służących do diagnostyki oraz leczenia zębów pacjentów. W naszym sklepie oferujemy kompresory bezolejowe oraz pompy ssące z możliwością nadzoru przez oprogramowanie Tyscor Pulse. Ponadto, posiadamy nowoczesny rentgen cyfrowy, z rozbudowanym systemem kamer wewnątrz jamy ustnej.