< Dbanie o zdrowie i wygląd >

Aparaty słuchowe dla dzieci
Aparaty do uszu

Dostępne w naszym asortymencie przyrządy poprawiające komfort życia oraz zdrowie, są idealnym rozwiązaniem także dla najmłodszych. Specjalnie dla nich zostały stworzone profesjonalne aparaty słuchowe dla dzieci. Są jednocześnie dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. To nie tylko świetne rozwiązanie dla pociech, ale także ich rodziców. Warto skontaktować się bezpośrednio z nami, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat coraz częstszych schorzeń uszu. Ważne informacje znajdują się także na naszej stronie.

Rezonans magnetyczny Poznań
Lux Med Diagnostyka - badania kontrolne

W przypadku schorzeń układu nerwowego lub kręgosłupa potrzebne jest stuprocentowe potwierdzenie przypuszczeń lekarza specjalisty. Rezonans magnetyczny jest narzędziem pozwalającym na dokładne sprawdzenie badanego organu i przystąpienie do dalszych działań. Gabinety Lux Med Diagnostyka z Poznania wykonują tego typu czynności kontrolne. Dokładne informacje zostały opublikowane na stronie internetowej.

Laserowa korekcja wzroku
Laserowa korekcja wzroku w Szczecinie - Dom Lekarski

W naszym gabinecie okulistycznym wykonujemy komputerowe badanie wzroku. Nasz specjalista dokona pełnej diagnozy i doradzi jakie szkła najlepiej się nadają. Miła obsługa i zaawansowane komputerowe badanie wzroku czynią nas gabinetem przyjaznym i godnym polecenia. Centrum Medyczne Dom Lekarski to również miejsce, w którym możliwa jest laserowa korekcja wzroku. Za pomocą precyzyjnych i nowoczesnych urządzeń w krótkim czasie możliwa jest bezbolesna, laserowa korekcja wzroku i poprawienie jego ostrości.

Stomatolog Gdańsk
Leczenie zębów

W gabinecie Dentineo oferujemy wybielanie nakładkowe zębów metodą Formulation+. Stomatolog nakłada żel aktywny na zęby, a następnie poddaje go działaniu naświetlania specjalnej lampy. Po około godzinie twój uśmiech będzie jaśniejszy nawet o kilkanaście tonów. Innym sposobem na nadanie ładnego wyglądu uzębieniu jest założenie licówek, czyli specjalnych tipsów naklejanych na powierzchnię zębów. W naszym gabinecie zawsze możesz liczyć na profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Każde koszty są warte efektu. Zapraszamy do Gdańka

Usg jamy brzusznej Szczecin
Aparat do diagnostyki w Neocard

Ucisk w brzuchu, kłucie po prawej stronie, ciągłe uczucie wzdęcia i problemy z wypróżnieniem - niektóre schorzenia związane z przewodem pokarmowym, a właściwie większość z nich, można przeprowadzić przy użyciu aparatu USG. Szczecińska klinika Neocard podejmuje się wykonania badania wątroby, pęcherzyka i przewodu żółciowego, nerki, pęcherza moczowego, śledziony, trzustki, stercza, a także kobiecych narządów płciowych. Sprzęt (model F37), z jakiego korzystamy, pochodzi od japońskiej firmy Hitachi-Aloka.

Naturalne leczenie raka
Medycyna alternatywna

Bioenergoterapeutka, joginka i jasnowidzka z 30-letnim doświadczeniem oferuje niekonwencjonalne leczenie raka. Na swojej stronie wyczerpująco opisuje kroki, jakie trzeba podjąć, by zadbać o swoje zdrowie i nie dać się chorobom. Jest to m.in. regularna aktywność fizyczna, okresowe głodówki, eliminacja cukru z diety i nie tylko.

wyposażenie gabinetów stomatologicznych
Sprzedaż i serwis urządzeń dentystycznych

W trakcie swojej pracy dentyści wykorzystują wiele urządzeń. My dbamy o to, by wyposażenie gabinetów stomatologicznych było sprawne. Wśród naszych usług znajdują się przeglądy gwarancyjne, techniczne, konsultacje w zakresie doboru urządzeń, naprawa sprzętu i pomoc zdalna przy obsłudze oprogramowania.

Odzież dla ratownictwa medycznego
Stroje dla służby zdrowia

Nasza firma od kilkudziesięciu lat projektuje i wykonuje odzież służącą na co dzień osobom wykonującym zawody związane ze szpitalem. Naszą specjalizacją jest różnorodna odzież dla ratownictwa medycznego damska oraz męska taka jak m.in. bluzy polarowe, kamizelki, koszulki, spodnie oraz szeroki wybór obuwia specjalistycznego.

Durr Dental
Wyposażenie gabinetu stomatologicznego

Oferujemy urządzenia niezbędne w pracy dentysty. Durr Dental to firma, która od kilkudziesięciu lat dostarcza nowoczesnych i solidnych rozwiązań służących do diagnostyki oraz leczenia zębów pacjentów. W naszym sklepie oferujemy kompresory bezolejowe oraz pompy ssące z możliwością nadzoru przez oprogramowanie Tyscor Pulse. Ponadto, posiadamy nowoczesny rentgen cyfrowy, z rozbudowanym systemem kamer wewnątrz jamy ustnej.

Leczenie kanałowe Lublin
Leczenie w mikroskopie

W naszym gabinecie stomatologicznym w Lublinie, mają Państwo możliwość skorzystania ze specjalistycznych usług, jak leczenie kanałowe pod mikroskopem. Wykorzystujemy nowoczesną technologię w zakresie endodoncji, pomagając wyleczyć szczególnie trudne schorzenia w obszarze miazgi zęba. Leczenie ma na celu pomóc w zawalczeniu bólu i schorzenia oraz nie dopuścić do ekstrakcji zęba. Zależy nam na utrzymaniu przez możliwie najdłuższy czas naturalnego uzębienia. Zastąpienie do sztucznym uzupełnieniem jest ostatecznością.

Kawy ziarniste

Kawa ziarnista niemal od zarania dziejów jest jednym z najpopularniejszych napojów świata, towarzyszącym człowiekowi każdego dnia. Jej rozmaite rodzaje mają swoich miłośników na całym świecie i we wszystkich kulturach. Mając na uwadze Państwa oczekiwania dotyczące pysznej, aromatycznej kawy ziarnistej przygotowaliśmy szeroki wybór espresso, które doskonale cenione są przez liczne kawiarnie, bary oraz restauracje, ale nadają się również do przygotowywania w domu. Jeśli poszukują Państwo zatem mieszanek, które umilą Wasze dni, zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Integracja sensoryczna

W Warszawie znajduje się specjalistyczna przychodnia dla dla dzieci chorych m.in. na autyzm. Specjalistyczna kadra przygotowała rewelacyjny program mający na celu wprowadzenie dziecka w otaczającą je rzeczywistość. Wykorzystywane metody terapeutyczne to m.in. integracja sensoryczna i terapia słuchowa.

urządzenia dla gabinetów lekarskich
Sprzęt medyczny

Placówkom medycznym oferujemy usługi w zakresie zarówno dostawy, jak i serwisowania sprzętu endoskopowego. Oferowane przez nas urządzenia dla gabinetów lekarskich oraz weterynaryjnych to endoskopy proste, fiberoskopy, a także diatermia przenośna. W asortymencie posiadamy również elektrody, uchwyty do elektrod i inne narzędzia oraz akcesoria.

rękawice nitrylowe niebieskie
Sklep z rękawicami ochronnymi

Oferowany produkt jest powszechnie stosowany nie tylko w branży medyczne, ale także w innych branżach. Rękawice nitrylowe niebieskie są powszechnie wykorzystywane ze względu na to, że wzrasta świadomość ludzi, którzy coraz chętniej dbają o bezpieczeństwo swojej skóry, chroniąc się przed substancjami chemicznymi.

Stomatologia dziecięca
Stomatologia dziecięca - Denta-line

Jesteśmy profesjonalnym gabinetem stomatologicznym, zajmujemy się również stomatologią dziecięcą . W naszym gabinecie pracują lekarze obdarzeni nie tylko doskonałymi umiejętnościami, ale także ogromną cierpliwością i życzliwym podejściem do pacjenta. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że pod tym względem nasza klinika nie ma sobie równych.

Marihuana Warszawa
Konopie lecznicze

Świadczymy pomoc w zakresie podjęcia terapii konopnej. W naszych warszawskich gabinetach udzielamy dokładnych informacji dotyczących tego, czym jest i jaki może mieć wpływ marihuana. Na konsultacje dotyczące tej stosunkowo nowej w Polsce metody medycznej można umówić się telefonicznie lub przez stronę internetową.