< Agencje reklamowe, przekaz informacji >

Drukowanie kopert
Usługi drukowania

Naszą specjalnością jest adresowanie i drukowanie kopert. Proponujemy rozwiązania na najwyższym poziomie, które z pewnością trafią w Twój gust i oczekiwania. Dla nas liczy się pełne zadowolenie każdego klienta, dlatego swoją propozycję dostosowujemy do jego indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług i proponowanych kopert z nadrukiem - odwiedź naszą oficjalną witrynę internetową, bądź skontaktuj się bezpośrednio z nami! Czekamy właśnie na Ciebie.

Torby ekologiczne
Usługi toreb na reklame

Stale korzystając z zasobów naszej planety, powinniśmy mieć na uwadze, aby utrzymywać ją w jak najlepszym stanie. Dzięki temu będzie mogła nam służyć jeszcze przez długie pokolenia. W naszej firmie proponujemy różnego rodzaju torby ekologiczne, które łączą komfort użytkowania z dbałością o Ziemię. Tworzymy je z materiałów biodegradowalnych, dzięki czemu nie rozkładają się nawet przez kilkaset lat, jak tradycyjne plastikowe worki. Do ich produkcji wykorzystujemy ciekawie prezentujące się materiały, takie jak filc czy bawełna. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Film wizerunkowy
Spoty promocyjne

Oferowane przez nas usługi takie jak tworzenie filmów reklamowych i animacji to unikalna na polskim rynku usługa. Tworzymy wizualizacje i filmy wizerunkowe produktów, budynków, wnętrz, eksponatów muzealnych. Nasza usługa opiera się na użyciu specjalistycznego sprzętu oraz specjalistycznego oprogramowania dzięki któremu macie pewność najlepszych usług.

Stoisko handlowe
http://www.monter-vis.pl/

Firma Monter-Vis to doskonały partner w tworzeniu innowacyjnych i oryginalnym rozwiązań na imprezy biznesowe, tragi międzynarodowe oraz wystawy branżowe. Naszą specjalnością są stoiska handlowe, tworzone w oparciu o doskonałej jakości materiały, najnowsze trendy wystawowe i nowoczesne technologie. W trakcie przygotowań projektowych jesteśmy w stałym kontakcie ze zleceniodawcą, dzięki czemu możemy na bieżąco wprowadzać ewentualne korekty bądź nowe pomysły naszych klientów. Staramy się także wykorzystać wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności z zakresu marketingu, brandingu oraz PR.

Kosze upominkowe z alkoholem
SCM Sp. z o.o. Prezenty dla dorosłych

Zastanawiasz się co wręczyć przyjaciołom z okazji Bożego Narodzenia? A może poszukujesz oryginalnego prezentu dla znajomej pary młodej? Nawet jeśli nie jesteś pewien, jaki mają gust odnośnie artykułów spożywczych, w propozycji internetowego sklepu firmy SCM Sp. z o.o. znajdziesz kosze upominkowe z alkoholem, czekoladkami i dodatkami, które z pewnością spodobają się każdej osobie obdarowanej. Polecamy np. Smaki Laponii, z czekoladowym likierem, ekologicznymi powidłami, kubkiem ceramicznym i daktylami.

Koszulki reklamowe Warszawa
Zadbaj o promocję firmy

W naszej drukarni z Warszawy znajdziecie najlepsze sposoby na przygotowanie potrzebnych Wam materiałów. Znajdziecie u nas liczne koszulki reklamowe, które zaopatrzone zostaną w odpowiednie hasła marketingowe oraz logo danej firmy. Dzięki nam uzyskacie nienachalne formy promowania działalności swojego przedsiębiorstwa.

Długopisy reklamowe z nadrukiem
Produkcja gadżetów reklamowych

Nasza firma zajmuje się produkcją materiałów promocyjnych, w tym między innymi gadżetów ekologicznych (na przykład toreb bawełnianych i eko-notesów). Polecamy również pióra, kredki, zakreślacze oraz długopisy reklamowe z nadrukiem. Oferujemy takie marki zestawów piśmienniczych jak Parker oraz Waterman.

Introligatornia
Druki dobrej jakości w Poznaniu

Nasza poznańska firma z bogatym zapleczem technologicznym oferuje najwyższej jakości druki wszelkiego rodzaju. Introligatornia i drukarnia realizuje cały proces samodzielnie, nie zlecając żadnych czynności innym zakładom poligraficznym. Dzięki temu możemy kontrolować jakość naszych prac na każdym ich etapie.

Oklejanie szyb Bydgoszcz

Działająca w branży już od wielu lat Formedia specjalizuje się realizacji różnorodnych zleceń dotyczących produkcji oraz montażu graficznych materiałów reklamowych. Jedną z naszych propozycji jest oklejanie witryn w sklepach i lokalach usługowych. Korzystamy z nowoczesnych materiałów - folii w wersji standardowej lub perforowanej, dzięki której możliwe jest nałożenie na powierzchnię okienną dowolnej grafiki, która widoczna jest jedynie z zewnątrz. Pozwala to na atrakcyjne oznaczenie siedziby firmy.

Agencja reklamowa
Usługi reklamowe

Większość ludzi wie, jak bardzo ważna w procesie reklamy i promocji jest profesjonalna agencja reklamowa. Mieszkańcy Krakowa już niejednokrotnie skorzystał z usług naszej firmy na filmy szkoleniowe i spoty reklamowe. Właśnie dlatego nasza agencja reklamowa zaprasza Państwa na stronę internetową, gdzie prezentowane są wszelkie szczegóły oferty i usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszym obszernym portfolio na naszej stronie. Z naszych usług skorzystało już wiele znanych firm.

Pantone
Sprzedaż farb i akcesoriów drukarskich

W naszej ofercie znajdą Państwo farby drukarskie, a także kleje i lakiery do papieru i drewna. Uzupełnieniem asortymentu są farby fleksograficzne, lakiery dyspersyjne i UV, a także inne akcesoria introligatorskie. Proponowane przez nas kleje mają bezpieczny dla zdrowia człowieka skład. Ponadto można ich używać do łączenia opakowań z żywnością. Dysponujemy wieloma markami produktów, jednym z nich jest Pantone. Nasza oferta skierowana jest do firm, które działają w branży papierniczym i higienicznym.